Звіт директора ЖКП «Немішаєве» про роботу підприємства у 2019 році

Житлово-комунальне підприємство «Немішаєве» протягом 2019 року надавало такі послуги:

• утримання будинків та прибудинкових територій
  • водопостачання;
  • водовідведення;
  • теплопостачання;
  • вивезення твердих та рідких побутових відходів;
  • видача технічних умов;
  • благоустрій територій;
  • ремонтно-будівельні роботи;
  • технічне обслуговування обладнання;
  • транспортні послуги.

Всього за 12 місяців 2019 року надано послуг та виконано робіт на суму 12 524 999 грн. В тому числі за комунальні послуги – 11 143 406 грн, інші види послуг – 1 381 593 грн. Надійшло коштів за період 12 602 114 грн.

Претензійно-правова робота.

ЖКП «Немішаєве» веде постійну роботу з боржниками. В 2019 році було направлено 88 попереджень про припинення надання комунальних послуг на суму 547,3 тис. грн. Направлено до суду 11 справ по боржникам зі значною заборгованістю на суму 147 тис.грн. Направлено до виконавчої служби 14 заяв на суму 160,7 тис. грн. Сплачено за результатами виконавчого провадження 140,8 тис. грн. Укладено 7 договорів реструктуризації боргу на загальну суму – 74,5 тис. грн.

Стан виконання проектних, будівельних та ремонтних робіт.

• Будівництво водопроводу до ДНЗ “Лісова казка” – виконано.
  • Будівництво самопливної каналізації на масиві «Інститут картоплярства» – виконано.
  • Будівництво КНС по вул. Технікумівська, 14 – виконано.
  • Реконструкція квартальної котельні по вул. Затишна – виконано
  • Обладнано КНС № 2, 3, 4 новими насосами, замінено 6 глибинних насосів на свердловинах.
  • Ліквідовано понад 70 аварій (на 18% більше, ніж минулого року). Замінено понад 400 м труб водопостачання та водовідведення, встановлено 44 нові муфти та 23 хомути на ділянках, які ще придатні для використання.

Потреби підприємства на 2020 рік:

• Відсутній дебіт свердловини в літній період по вул. Горького – будівництво нової свердловини.
  • Придбання спецтехніки для вивезення ТПВ та додаткових сміттєвих контейнерів.
  • Відновлення електропостачання на свердловину що на перехресті траси Київ-Ковель.
  • Підведення силового кабелю до КНС№1 з іншої ТП.

Плани щодо проектів розвитку на наступні роки:

• Станції знезалізнення на свердловини по вул. Горького та Б. Хмельницького.
  • Реконструкція КНС 1.
  • Капітальний ремонт водозабору №5.
  • Заміна запірної арматури в розподільчих колодязях (власними силами).

Детальнішу інформацію читайте в презентації за посиланням.