Звіт депутата Швеця В.О.

Швець Василь Олександрович, депутат Немішаївської селищної ради сьомого скликання (2015-2020) виборчого округу №9 вул. Горького, 2-18, вул. Затишна, 6, 8.

На изображении может находиться: 1 человек, очки для зрения

Шановні немішаївці, хочу зробити короткий звіт про свою роботу як депутата селищної ради, оскільки закінчується термін обрання.

За час дії ради я:

• ходив на викликиі складав акти для надання матеріальної допомоги та субсидій виборцям свого виборчого округу (вул. Затишна, Заводська, Горького);
  • організував кронування дерев на вул. Горького;
  • організував перекриття дахів на буд.Горького 3 та Заводська 46;
  • ініціював і домігся встановлення дитячих майданчиків по вул. Горького 3 та Затишній;
  • ініціював і домігся заміни труб з водопостачання в буд.Горького 3;
  • ініціював і лише частково домігся асфальтування вул, Горького;
  • домігся і була зроблена дощова каналізація по вул. Горького;
  • виконував обов’язки голови земельної комісії(це сотні рішень з приватизації земельних ділянок під гаражі, приватні садиби,МАФи і т.п.).

Мої старання були волонтерськими, на користь громади селища. Всю роботу описувати не буду, досить і того що назвав, щоб сказати вам що ваші доручення виконував старанно.

Дякую за довіру! Бажаю новообраним депутатам громади плідної праці! Щиро, ВаШ (Василь Швець).🇺🇦😷