Звіт депутата Ігоніної Н.В.

Ігоніна Ніна Володимирівна, депутат Немішаївської селищної ради сьомого скликання (2015-2020) виборчого округу 8 (вул. Заводська.47 та 47 А)

Добігає кінця термін каденції Немішаївської селищної ради сьомого скликання, депутатом якої я є і яка розпочала свою роботу восени 2015 року.

Я депутат від виборчого округу № 8 вул. Заводська буд.47 та буд.47 А, очолюю постійну комісію з питань бюджету і фінансів, головою якої була  обрана за рішенням першої сесії Немішаївської селищної ради. 

Засідання постійної комісії з питань бюджету і фінансів на протязі всієї  каденції проводяться регулярно та завжди відкриті для відвідування та  прийняття участі в обговоренні питань фінансування для членів громади, які  мають свої ініціативи та аргументи щодо відстоювання своїх ініціатив. 

У своїй діяльності завжди спираюся на закони. Базовими для себе, як  депутата, вважаю Конституцію України, Закони України “ Про місцеве  самоврядування в Україні”, “ Про статус депутатів місцевих рад”, Бюджетний  Кодекс України, “Про засади державної регуляторної політики у сфері  господарської діяльності”,“Про благоустрій населених пунктів”,“Про  відкритість використання публічних коштів”, “ Про органи самоорганізації  населення”, “ Про доступ до публічної інформації ”. 

Немішаївська селищна рада це орган самоврядування населеного пункту і  від активної діяльності кожного депутата залежить ефективність прийняття  рішень та їх якість. Базуючись на цьому постулаті, я завжди намагаюся  відвідувати всі засідання сесій, інколи відвідую засідання виконкому та  засідання інших постійних комісій. 

За свою каденцію я подала 19 депутатських звернень до голови  Немішаївської селищної ради про внесення тих чи інших питань на розгляд  сесії та підготовку матеріалів апаратом селищної ради. 

Одним із таких депутатських звернень було звернення про скликання  закритої позачергової сесії по ситуації, яка склалася навколо очисних споруд. Одна фірма, юридична особа висунула претензії на право власності на  очисні споруди, каналізаційну насосну станцію (КНС) № 4, напірний  трубопровід від КНС № 4 до очисних споруд, а також на свердловину та  водонапірну вежу на масиві Привітний. 

Мною були зібрані документи, доказова база, про відсутність набуття  права власності юридичною особою на перераховані вище об’єкти і, як  наслідок, об’єкти залишились у громаді та в подальшому Немішаївською  селищною радою було оформлене право власності на ці об’єкти про що  свідчить реєстрація у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. 

За моєї ініціативи, наполегливості та підтримки депутатського корпусу  було здійснено огородження свердловини на масиві “Привітний” у рамках

Закону України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення» та  норм Водного кодексу України і Земельного кодексу України. Чіткі розміри та правовий режим використання земель в межах зон  санітарної охорони передбачені також Державними будівельними нормами  ДБН В.2.5-74:2013 «Водопостачання. Зовнішні мережі та споруди» та  Постановою КМУ від 18.12.1998 № 2024 «Про правовий режим зон санітарної  охорони водних об’єктів». 

Демонтовані також залишки старої залізобетонної огорожі. 

Завдяки моїй депутатській ініціативі були заасфальтовані такі дороги: між  спорудою, яку орендує магазин «Фора» та будинком 47 А по вул. Заводська, від  вул. Заводська до вул. Затишна уздовж контейнерів для твердих побутових  відходів, проведена реконструкція пішохідної доріжки (тротуару) повздовж  дитячого садочка «Дзвіночок» та школи № 1. 

За моєї безпосередньої депутатської підтримки та підтримки  депутатського корпусу була поповнена матеріально-технічна база будинку  культури, закуплені нові концертні костюми для нашої самодіяльності,  збудований туалет всередині приміщення будинку культури, проведена  реконструкція опалення будинку культури. 

За пропозицією мешканців округу, моєї і депутатської підтримки була  здійснена закупівля урн для сміття, які були встановлені на території округу  № 8 та сусіднього. Також було закуплено та встановлено біля під’їздів  будинків округу бетонні квітники. 

Двічі ремонтувались за рахунок бюджету та фарбувались зусиллями  батьків об’єкти на дитячому майданчику, але деякі об’єкти знову потребують ремонту і всі об’єкти – фарбування. 

Дякую мешканцям, які займають активну позицію і діляться своїм  баченням розвитку прибудинкової території, які вносять свої пропозиції і  допомагають їх реалізовувати. 

Глибокі слова подяки висловлюю всьому депутатському корпусу за  підтримку, голові селищної ради за розуміння і позицію законності рішень,  апарату селищної ради, які оперативно реалізують прийняті депутатами  рішення. Злагоджена робота завжди дає позитивні результати. 

Депутат Немішаївської селищної ради VII скликання ІГОНІНА Н.В.