Звіт депутата Чопаня Я.В.

Ярослав Васильович Чопань, депутат Немішаївської селищної ради сьомого скликання (2015-2020) виборчого округу 21 (вул. Інститутська, вул.  Шкільна)
Добігає кінця моя п’ятирічна каденція депутатства на окрузі 21 (вул Інститутська та вул. Шкільна). Округ цікавий тим, що тут поєднаний приватний сектор з багатоповерхівками. Також на ньому розміщені: НВК, православна церква, кладовище, поруч – Інститут картоплярства.
За співпрацю хочу подякувати депутатам Немішаївської селищної ради 7 скликання, членам виконкому, голові селищної ради, заступникам та усім працівникам селищної ради. Лише завдяки нашій спільній командній роботі вдалось
реалізувати багато цікавих ініціатив. А ті започатковані справи, які ще не до кінця втілені в життя, я вірю, вдасться підхопити і завершити нашим наступниками.
Інформую, що за останні 5 років було виконано таку роботу на окрузі:
– Складено десятки актів обстеження житлових умов виборців;
– освітлено приватний сектор вул. Шкільної;
– відновлено дренажний канал для збору води між вул. Пушкіна і Шкільна;
– щорічно вирівнюється і підсипається щебневою сумішшю дороги вул. Шкільної;
– підтримання в належному стані дитячих майданчиків на о
крузі;
– доогороджено кладовище з 3 сторін;
– очищено кладовище від аварійних дерев;
– викопано колодязь на кладовищі;
– викладено центральну доріжку тротуарною плиткою з вул Пушкіна на Шкільну; а також вистелені додаткові доріжки з плит, привезених після реко
нструкції парку Шевченка;
– спільно з депутаткою сусіднього округу Чередніченко Анною частина вул. Інститутської була вистелена новим асфальтним покриттям, встановлені лежачі поліцейські, облаштований круговий рух та пішохідна зона навпроти НВК та саду по вул Пушкіна;
– проводився щорічний благоустрій території округу;
– зроблено запит для розробки проекту по асфальтуванню вул. Шкільноії;
– у складі комісій брав участь в інспектуванні закладів освіти селища, у вивченні та вирішенні їх проблематики;
– брав участь в організації проведення капітального ремонту нової групи дитячого садка «Срібний дзвіночок»;
– як учасник ради по культурі брав участь в різних спортивних та культурних заходах селища, в організації фестивалю всеукраїнського масштабу «Великодні дзвони», засновником якого є парафія Різдва Пресвятої Богороці.
Як священнослужитель селища не можу надавати перевагу якійсь одній політичній силі та агітувати за певних осіб, тому не братиму участі у місцевих виборах в ОТГ 2020р.
Готовий в майбутньому співпрацювати з новообраною владою та ділитись своїм досвідом для розвитку громади.
А двері храму завжди відкриті для всіх і кожного!