Зустріч голови по питанню розміщення в селищі Комплексу КПВ-02

Відбулася зустріч селищного голови з представником організації, що планувала запуск піролізних установок по переробці шин в пічне топливо на базі орендованої ділянки у ТОВ “Залис” (масив Інститут, меблева фабрика, вул. Чкалова, 48). Варто зазначити, що це перша зустріч з підприємцем. Попередньо інвестор не звертався до селищної ради та не повідомляв ні особисто, ні письмово щодо намірів розташування подібного об’єкту в селищі.

За результатами зустрічі представнику організації роз’яснено позицію громади селища та обговорено, які плюси та мінуси громада може отримати від початку роботи їх підприємства. Серед названих підприємством плюсів озвучено зменшення кількості шин та створення 2 робочих місць. Жоден з запропонованих плюсів не влаштовує нашу громаду. В селищі відсутня проблема з надмірною кількістю використаних покришок до автомобілів. До того ж дане підприємство зареєстроване в Луганській області, отже не буде сплачувати податки ні до селищного бюджету, ні до районного.

Проведено розмову про недоцільність відкриття даного підприємства з директором ТОВ “Залис” та роз’яснено, що його відкриття підвищить соціальну напругу в селищі. Директор ТОВ “Залис” віднісся з розумінням до позиції громади та провів відповідну розмову з суборендарем.

Позиція селищної ради чітка: розміщення такого підприємства на вищезазначеній території є недоцільним, отже усе обладнання буде повністю вивезено протягом 2-х тижнів.