Знайомтесь: Ерік Морз – новий волонтер в нашому селищі!

16 жовтня 2019 року в приміщенні Міжнародного конгрес-центру «Український дім» пройшла чергова церемонія складання присяги волонтерами Корпусу миру США в Україні. Саме в цей день склав присягу новий волонтер з Техасу Ерік Морз, котрий працюватиме в Немішаєвому ще 2 роки за напрямом розвитку та консолідації громади.

Ерік вже був на екскурсії селищем, відвідав обидві школи, був на пікніку – словом, насолоджувався останніми теплими днями разом з нами. Навіть провів свій перший розмовний клуб.

Еріку, чому ти вирішив стати волонтером?

Я став волонтером Корпусу миру, тому що хотів змінювати життя інших людей. Це прекрасно, тривалий час жити в іншій країні. Жити до тої пори, поки не станеш одним цілим з громадою, поки не почнеш глибоко перейматися, що відбувається з людьми.

Ким ти працював в США? Та які маєш хобі?

До приїзду в Україну протягом семи років я працював у авіакомпанії Американські Авіалінії за напрямком стратегічного планування діяльності.

Щодо хобі, то мені подобається будь-яка фізична активність. Вдома я займався стрільбою з лука, катанням на байдарках, йогою та багато гуляв пішки. Два рази на місяць я влаштовував вечори настільних ігор. Також дуже люблю стратегічні ігри.

Як ти провів перші дні у Немішаєвому та які твої найближчі плани?

Перші дні я провів вивчаючи селище та знайомлячись з людьми, з якими буду жити та працювати. Я дуже вражений усім, що побачив в Немішаєвому, і я надзвичайно радий жити тут протягом наступних двох років.

Я поки не маю планів того, над чим я буду працювати найближчим часом. Але вже бачу можливості реалізації себе та моєї місії в цій громаді.

Ерік Морз приїхав в Україну у складі 54 групи волонтерів чисельністю в 110 осіб. Цього року місія Корпусу Миру знов розширив свою географію – після Майдану волонтери відновили свою роботу в Запорізькій області. Минулого року співпрацю з волонтерами знов розпочали Харків та Херсон.

На сьогодні українська місія Корпус миру – найбільша за чисельністю в світі. Саме Україну найчастіше обирають волонтери для служіння. Перші ж волонтери почали працювати у нас в 1992 році.

Нагадаємо, що в Центрі дитячого розвитку Happy Kids (вул. Заводська, 49-а, ІІІ поверх) продовжуються безкоштовні розмовні клуби англійської мови за участі волонтера Корпусу Миру США Еріка Морза. Уточнити день та час проведення та записатися на найближчий клуб можна за телефоном: 067-91-00-119.