ЖКП щодо проблеми викидання побутових відходів до урн загального користування

ЖКП “Немішаєве” повідомляє:

Шановні мешканці селища Немішаєве!

Хочемо привернути Вашу увагу на вкрай незадовільну ситуацію у сфері поводження з відходами. Зокрема, на таку проблему як розміщення побутових відходів у загальногромадських урнах.

На першому відео, а саме на відрізку починаючи з 16:11:27, видно, як один громадянин розміщує пакунки з відходами в урні, яка для цього жодним чином не пристосована. На другому відео видно, як ці пакети розриваються собакою, а відходи розпорошуються біля урни.

Звертаємо увагу на те, що розміщення побутових відходів повинно відбуватись на спеціальних контейнерних майданчиках і в жодному разі не у загальногромадських урнах. Це грубе порушення правил благоустрою, за яке передбачена адміністративна відповідальність.

З метою притягнення “героя” відео до відповідальності просимо всіх, кому відоме його прізвище та адреса проживання, написати це в коментарях. З свого боку ми звернулись до органів поліції з метою отримання інформації про власника автомобіля з державним номером АА 2623 ОМ.

Давайте разом боротись з такими несумлінними громадянами, що зробить наше селище більш охайним та комфортним для проживання!