ЖКП “Немішаєве” оголосило про наміри зміни тарифів

Тарифи

на послуги централізованого постачання холодної води та

водовідведення, що надаються житлово-комунальним підприємством « Немішаєве»

 

І. Загальні положення

1.Сфера застосування тарифів

1.1.    Дані тарифи застосовуються для всіх споживачів, які знаходяться на території смт.Немішаєве, с.Микуличі та с.Козинці  і отримують послуги централізованого постачання холодної води та відведення стоків, що надаються житлово-комунальним підприємством «Немішаєве».

 1. Групи споживачів
  2.1. Тарифи встановлено для трьох груп споживачів:                         

1група – населення, що мешкає в житлових будинках та інших житлових  приміщеннях незалежно від форм власності будинків та приміщень,   гуртожитках підприємств і організацій, гуртожитках учбових закладів, гуртожитках, обслуговування і утримання яких проводиться юридичними особами, основною діяльністю яких, відповідно до Статуту, є експлуатація і утримання житлового фонду.

2група – бюджетні організації та установи;

3група –  всі інші споживачі, крім споживачів першої та другої груп.

 1. Умови застосування тарифів.
  3.1. В тарифах враховано плановий прибуток, податок на додану вартість,  інфляцію на  2017 рік,  зростання заробітної плати, зростання тарифів на електричну енергію, зростання ціна  на паливо мастильні матеріали, зростання ціни на сировину та матеріали.

          3.2 У разі фактичного використання житлових приміщень для здійснення підприємницької діяльності (створення офісів, майстерень, аптек, перукарень інше) розрахунки за послуги централізованого постачання холодної води та водовідведення проводяться за тарифами для третьої групи споживачів.

          3.3. Загальні положення розповсюджуються на всі подальші доповнення до даних тарифів, якщо інше не обумовлено цими доповненнями.

Аналіз

регуляторного впливу до рішення

Немішаївської селищної  ради „ Про затвердження тарифів на послуги централізованого постачання холодної води та відведення стоків .”

  На сьогодні діючи тарифи  не відповідають  реальній собівартості наданих послуг.

Вартість послуг  збільшилася  по незалежним від підприємства причинам, а саме:

 • зросли тарифи на електроенергію в 1,54 рази в порівнянні з їх рівнем врахованим у складі тарифів  на послуги, що були  затверджені в 2014 році та діють зараз.
 • зросли витрати на паливно-мастильні матеріали, деталі, вузли, агрегати, вартість виробничих послуг у середньому на 43%;
 • зросла мінімальна заробітна плата  в 6 рази  проти  рівня в 2014 році, згідно законодавства;
 • рівень відшкодування населенням реальної вартості зазначених послуг за 2017 рік склав 65%.

 Наслідком неповного відшкодування собівартості послуг є  нестача  обігових коштів та погіршення фінансового стану підприємства. Не включення в тариф планового прибутку позбавляє підприємство можливості інвестування в розвиток підприємства та усунення проблеми  щодо технічного переоснащення об’єктів  водопостачання  та водовідведення.

  Для усунення негативного впливу вище викладених факторів, необхідно підвищити тарифи на послуги  до економічно обґрунтованого рівня, а саме:

п/п

Назва населеного пункту та вид послуги Перша група

споживачів

Друга група

споживачів

Третя група

споживачів

 1 Смт. Немішаєве
Водопостачання          9,69        9,69        10,82
Водовідведення        14,49      14,49        15,90
  2 С. Микуличі
Водопостачання        10,12      10,12        11,30
Водовідведення        20,87       —–        22,57
  3 С. Козинці
Водопостачання          9,37       —–          ——
Водовідведення        20,91       —–          ——

У сферу наявних проблем  потрапляють:

 • мешканці населених пунктів смт. Немішаєве, с. Микуличі, с. Козинці;
 • бюджетні організації та установи смт. Немішаєве, с. Микуличі, с. Козинці;
 • інші споживачі послуг смт. Немішаєве, с. Микуличі, с. Козинці.

Мета регулювання тарифів  :

 • встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги з водопостачання та водовідведення, які дозволять безперебійно та якісно надавати послуги споживачам;
 • сприяти рентабельній роботі підприємства;
 • дотримуватися норм та нормативів встановлених для зазначених послуг;
 • дозволити дотримуватися вимог встановлених законодавством щодо рівня оплати праці.

 Підвищення тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення  надасть можливість забезпечити  стабільність в роботі житлово-комунального  підприємства «Немішаєве», покращити технічний стан виробництва та позитивно вплине на якість послуг, що надаються.

Регуляторний вплив здійснюється  шляхом прийняття рішення про впорядкування тарифів  на послуги з водопостачання та водовідведення.

Рішення про затвердження тарифів на вказані послуги  (у разі його прийняття) буде єдиним процедурним документом, відповідно до якого споживачам буде проводитись нарахування плати за надані послуги.

Термін дії регуляторного акту буде залежати від змін  в законодавстві та економічного стану підприємства, до внесених наступних змін.

В результаті проведення як базового, так і повторного дослідження будуть аналізуватись такі показники:

 – рівень відшкодування тарифами витрат на послуги з водопостачання та водовідведення;

 –  показник прибутковості чи збитковості підприємства;

 • показник погашення або зменшення загальної кредиторської заборгованості.

Додаток: Інформація про чинники, які вплинули на зміну тарифів та статті витрат, що формують тарифи.

До відома споживачів: Відповідно наказу Мінрегіону №390 від 30.07.2012 р. зауваження та пропозиції з питань тарифів приймаються  ЖКП “Немішаєве” до 25.04.2017 року за адресою Немішаєве, вул. Заводська, 46 та за телефоном гарячої лінії (073) 040-96-32, або  (04477) 41-301.

Директор

ЖКП «Немішаєве»                                                     Б.А.Коваль

7 thoughts on “ЖКП “Немішаєве” оголосило про наміри зміни тарифів

 1. Розрахунок подано на затвердження у квітні 2017 року, але тариф на електроенергію прийнято станом на 01.02.2017 року (http://www.koe.vsei.ua/koe/documents/240117083240_86cb1a3dfeafcd223315e22b9c1b6cb7.pdf). У квітні діє тариф станом на 01.04.2017 року (http://www.koe.vsei.ua/koe/documents/240317151005_906e055d25ad19a9ddb10a63d9cd5836.pdf).

  1. Доброго дня.

   Зауваження та пропозиції з питань тарифів приймаються ЖКП “Немішаєве” до 25.04.2017 року за адресою Немішаєве, вул. Заводська, 46 та за телефоном гарячої лінії (073) 040-96-32, або (04477) 41-301.

 2. Шановне ЖКП “Немішаєве” ! В оглошенні, що знаходиться по вул. Заводській написано “”Ваші зауваження та пропозиції”. Зауваження: Чому ми повинні платить крім води ще й за мазут? (Якщо не вірите принесу в ЖКП фільтр який постояв два тижні). Пропозиція: Надавайте якісні послуги, а потім пропонуйте підвищення тарифів.

  1. Доброго дня.

   Зауваження та пропозиції з питань тарифів приймаються ЖКП “Немішаєве” до 25.04.2017 року за адресою Немішаєве, вул. Заводська, 46 та за телефоном гарячої лінії (073) 040-96-32, або (04477) 41-301.

Залишити відповідь