Збір зауважень до діючої районної мережі автобусних маршрутів

Бородянська районна державна адміністрація повідомляє, що в 2018 році буде проведено конкурс на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Бородянського району.

З метою забезпечення належної якості перевезень райдержадміністрація оголошує збір зауважень та пропозицй до діючої мережі автобусних маршрутів. Зазначену інформацію просимо надавати в письмовому та усному вигляді:

– до відділу економічного розвитку, торгівлі та промисловості Бородянської райдержадміністрації на електронну пошту ekon_borodyanka@ukr.net;

– за телефоном/факсом (045-77) 5-27-64;

– у скриньку для збору зауважень та пропозицій, що знаходиться в приміщенні райдержадміністрації за адресою: селище Бородянка, вул. Центральна, 331, (1 поверх).

Інформація приймається до 15 лютого 2018 року.