Збір телефонної бази для інформування

Протягом останніх місяців 2017 року було запущено та протестовано телефонне інформування про культурні заходи, які проходили в селищі.

Якщо ви бажаєте отримувати персональне сповіщення (смс, дзвінок) про заходи, які відбуватимуться в селищі, запрошуємо долучитися до списку розсилки. Повідомлення, що надходитимуть, є безкоштовними для  усіх отримувачів. Номери телефонів учасників не передаватимуться третім особам.

Для того, щоб долучитися до списку інформування, просимо надіслати ваш номер мобільного телефону у форматі 380ХХХХХХХХХ на електронну скриньку nemish.info@gmail.com або в приватні повідомлення сторінки Немішаївська громада у фейсбук з поміткою “телефонне інформування”.

Надсилаючи персональний номер телефону, ви надаєте свою згоду на збирання, зберігання, обробку та використання даної інформації відповідно до вище зазначеної мети (інформування про культурні події селища Немішаєве або ті, що безпосередньо його стосуються) та типового порядку обробки персональних даних.

Володільцем та розпорядником телефонної бази відповідно до Закону України про захист персональних даних є Немішаївська селищна рада.