Завершився прийом заявок на Конкурс проектів “Бюджет участі селища Немішаєве”

12 вересня відбулося засідання Конкурсної ради в рамках проведення Конкурсу проектів “Бюджет участі селища Немішаєве”, які будуть фінансуватися з селищного бюджету. На порядку денному питання допуску проектних заявок до голосування, прийом яких закінчився напередодні.

До розгляду Конкурсною радою було допущено усі 13 проектів, що надійшли протягом визначеного терміну прийому – 18 серпня – 11 вересня:

1. Інтеграція дітей з особливими потребами в навчально-виховний та культурно-оздоровчий процес.
  2. Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі в дошкільному навчальному закладі “Срібний дзвіночок”.
  3. Зимовий чемпіонат з футзалу “Кубок Немішаєва”.
  4. Учбово-кінологічний центр “Собака-поводир – твій друг назавжди”.
  5. Мала академія господарювання для школярів.
  6. Свято для дітей з інвалідністю та дітей, сім’і яких потрапили в складні життєві обставини, до Дня святого Миколая.
  7. Встановлення системи охоронної сигналізації в Немішаївському Навчально-виховному комплексі (колишня Немішаївська ЗОШ №2).
  8. Встановлення дитячого майданчика на масиві Біохімзавод.
  9. Якісна середня освіта через навчання у сучасних шкільних лабораторіях (Немішаївська ЗОШ №1).
  10. Парк біля Немішаївського НВК (колишня Немішаївська ЗОШ №2).
  11. Комплекс навчально-пізнавальних тренінгів.
  12. Трансформація іміджу селища  через мистецтво: “Немішаївські мурали”.
  13. Промоція туристичної привабливості селища через його історію.

В процесі детального колегіального вивчення проектних заявок Конкурсна рада рекомендувала доопрацювати проекти з метою приведення їх до вигляду, визначеного в Положенні про Конкурс.

Доопрацьовані проектні заявки будуть оприлюднені на офіційному сайті Немішаївської селищної ради 15 вересня 2017 року.

Голосування.

Комісією визначено, що голосування буде проводитись тільки оффлайн, в приміщенні Немішаївського міського будинку культури 23 вересня 2017 року з 10:00 до 20:00.

До голосування запрошуються зареєстровані мешканці селища Немішаєве, яким на момент голосування виповнилося 14 років, а також особи, що постійно проживають, але не зареєстровані, на території селища з документами, які засвідчують особу.

Кожен мешканець може проголосувати за 5 проектів. Листи голосування з більшою кількістю відмічених проектів будуть вважатися не дійсними.

Агітація.

Кожен автор проекту проводить самостійну агітацію та інформаційну підтримку свого проекту. Автори проектів можуть також бути присутніми в день голосування в Будинку культури та надавати відповіді мешканцям щодо своєї ідеї.

Спостерігачі.

До процесу голосування запрошуються спостерігачі, які бажають проконтролювати прозорість процесу голосування.

Підрахунок та оприлюднення результатів голосування.

Підрахунок голосів відбудеться після закінчення голосування. Результати голосування будуть оприлюднені протягом години після закінчення підрахунку на офіційному сайті Немішаївської селищної ради.

One thought on “Завершився прийом заявок на Конкурс проектів “Бюджет участі селища Немішаєве”