Заступник голови бюджетного комітету Верховної ради України щодо спроможності Громади Рівних

Віктор Кривенко, заступник голови бюджетного комітету Верховної ради України, 06 квітня 2017 року на брифінгу у Верховній раді підняв питання проблем формування об’єднаних територіальних громад у Київські області та безпосередньо Микулицької громади.

Київська область має найгірші показники по об’єднанню серед усіх областей України. На сьогодні пройшли вибори тільки дві об’єднані територіальні громади (5 сіл та 1 селище).

“Я хочу сказати, що коли з села 1 200 чоловік приймає рішення, яке не подобається районній раді, то треба слухатися людей, а не владу. І не треба підключати Службу безпеки, яка починає писати незрозумілі листи з питання саме добровільного об’єднання громад”.

Після того як з районної держаної адміністрації було розіслано лист Головного управління Служби безпеки України в Київській області, частина депутатів Микулицької сільської ради під тиском проголосували у повній невідповідності до думки своїх виборців.

“Якби громада була неспроможною, не могла виконувати якихось зобов’язань, які на неї покладені по закону, тоді, можливо, і була б якась загроза національній безпеці”.