Засідання виконкому 27.04.2017

27 квітня 2017 року о 16:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться чергове засідання виконкому.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про стан виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за перший квартал 2017 року.
2. Про затвердження нормативів для одиниці створеної потужності об’єкту будівництва в селищі Немішаєве на 2017 рік.
3. Про обмеження руху автотранспорту по вулицях Різдвяна, Пушкіна та Чкалова в селищі Немішаєве.
4. Про розгляд листа житлово-комунального підприємства «Немішаєве» щодо зміни тарифів на послуги централізованого постачання холодної води та водовідведення.
5. Про розгляд листа ТОВ «Євробуд» про зміну цін/тарифів за водопостачання на 2017 рік.
6. Про розгляд листа ТОВ «ЛК-Транс» про надання дозволу на розміщення інформаційної вивіски на будівлі торгівельно-офісного центру по вул.Залізнична,11 в смт.Немішаєве.
7. Про заходи Немішаївської міського будинку культури на травень та червень 2017 року.
8. Розгляд заяв громадян.
9. Різне.

One thought on “Засідання виконкому 27.04.2017