Засідання виконкому 20.03.2017 року

20 березня 2017 року о 18:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться засідання виконкому.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про заходи щодо проведення двомісячника благоустрою селища (Заходи благоустрій; Ріш.по благоустрою; Розподіл території дод.№3; штаб дод. №1)

2. Про розгляд листа ТОВ «Євробуд» про зміну цін/тарифів за водопостачання на 2017 рік.

3. Про розгляд листа житлово-комунального підприємства «Немішаєве» щодо відкриття пункту прийому вторинної сировини.

4. Про розгляд звернення виконавчого органу громадської організації з охорони громадського порядку «Немішаєве-Правопорядок».

5. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Ювілейна в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

6. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Медова в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

7. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Першотравнева в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

8. Про зняття аварійних та сухостійних дерев.

9. Про впорядкування квартирної черги.

10. Розгляд заяв громадян.

11. Різне.

11.1. Лист ТОВ «Євробуд» щодо намірів змінити ціни,тарифи з обслуговування будинків та прибудинкових територій по вул.Гагаріна в смт.Немішаєве (будинки №№2,4,6,8,10).

One thought on “Засідання виконкому 20.03.2017 року