Запрошуємо спробувати себе в ролі спікера на Nemish Talks

Уміння підтримувати бесіду – корисне і вкрай необхідне вміння для кожної сучасної людини, націленої на досягнення успіху в кар’єрі та особистому житті. Сьогодні в спілкуванні все частіше використовується техніка small talk (маленька розмова), призначена для ведення невимушеної бесіди на приємну і цікаву для всіх співрозмовників тему.

В селищі запускається пілотний проект Nemish Talks, спрямований на опанування вищезазначеної техніки короткої розмови в форматі TED. 

Формат TED було створено для поширення інноваційних ідей. Він представляє собою короткі (до 20 хвилин), добре підготовані розповіді, які дивують, надихають, стимулюють до набуття нових знань та зміни світу навколо кожного з нас.

Запрошуємо на першу зустріч, що відбудеться 04 березня 2018 року в Немішаївському міському будинку культури о 18:00. Вхід вільний.

Перший спікер проекту – Людмила Кіндрат з темою “У пошуках формули успіху та гармонії”.

Надалі зустрічі планується проводити що два тижні. Усіх бажаючих виступити в ролі спікера та спробувати себе в публічному виступі просимо писати на nemish.info@gmail.com, вказавши ваше повне ім’я, контактний номер телефону, бажану тему зустрічі та побажання щодо дати та часу.