Запрошуємо на тренінг-семінар з питань молоді та залучення фінансування

20 травня 2017 року в приміщенні бібліотеки Немішаївського агротехнічного коледжу відбудеться два тренінг-семінари: “Як молодь може змінити громаду” та “Вирішення проблем громади та ОМС у проектний спосіб”.

З 9:00 до 15:00 в рамках тренінг-семінару “Як молодь може змінити громаду” учасники заходу представлять свої напрацювання у сфері побудови відносин з молоддю, ознайомляться з досвідом гостей селища – молоді Волині, представників Клубу некорумпованого покоління, а також матимуть змогу поспілкуватися з однодумцями та налагодити місточки для подальшої співпраці у сфері молодіжної політики.

О 14:40 розпочнеться реєстрація на другий захід – Вирішення проблем громади та ОМС у проектний спосіб, який передбачає ознайомлення з базовою інформацією про те, що таке проект, фандрайзинг, як організувати процес написання та реалізації проекту, а також познайомить учасників заходу з кращими вітчизняними та міжнародними практиками, в тому числі і тими, що реалізовано в селищі Немішаєве.

Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до заходу: селище Немішаєве, вул. Технікумівська, 1, Немішаївський агротехнічний коледж, приміщення бібліотеки.

Даний захід підготовлений за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.

One thought on “Запрошуємо на тренінг-семінар з питань молоді та залучення фінансування

Залишити відповідь