Запрошуємо взяти участь в таборі «Модель ООН» 2018

Табір «Модель ООН (МООН)» – це семиденний літній табір для учнів старших класів, у якому можна дізнатися про міжнародне співробітництво, структуру та процеси Організації Об’єднаних Націй та важливі міжнародні проблеми.
Цього року наша головна тема – це «Біженці, особи без громадянства та внутрішньо переміщені особи (ВПО) під час конфліктів». Перед табором усіх учасників поділять на команди-країни, в яких вони зможуть подискутувати на різні теми під час симуляції Моделі ООН.

Цей табір стане чудовою нагодою для покращення навичок публічних виступів, розвитку своїх лідерських якостей, використання критичного мислення, покращення своєї англійської. Ти дізнаєшся про різні культури та глобальні проблеми, познайомишся з іншими однолітками з усієї України та, найголовніше, весело проведеш час! Якщо це все тебе зацікавило, то ми дуже чекаємо на тебе у нашому таборі!

Табір «Модель ООН» шукає вмотивовану, зацікавлену українську молодь 13-18 років, яка хоче дізнатись про міжнародні відносини та співпрацю. Ми шукаємо підлітків з усіх областей країни, які бажають поділитися своєю креативністю, енергією та розумом з іншими українцями. І найкраще те, що цей табір абсолютно безкоштовний (учасник має сплатити лише свою дорогу до табору)!

«Модель ООН» відбудеться з 11 по 17 липня в Одеській області. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб стати частиною табору, заповніть заявку до 25 квітня. Заявку краще заповнювати англійською, але це не є обов’язковим.

Всі заявники будуть повідомлені електронною поштою не пізніше 30 квітня. Дякуємо за інтерес до табору «Модель ООН»!