Запрошуємо на тренінг з питань гендерної рівності

Четвертий тренінг «Гендерна рівність та запобігання й боротьба з гендерно-обумовленим насиллям» в рамках проекту  «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» відбудеться 2-3 червня у будинку культури селища Немішаєве з 10 до 18 години за адресою вул. Богдана Хмельницького, 1.

Під час тренінгу будуть обговорені питання   суті та значення термінів «гендер», «гендерна рівність», «гендерний аналіз», «гендерне бюджетування», «гендерна рівність на місцевому рівні», «гендерно-обумовлене насильство», «прояви та форми», «дискримінація за ознакою статті» та ін.

Тренери:

  • Світлана Гаращенко – експертка з оцінки гендерного впливу проекту Підтримки СКМУ у впровадженні стратегічного плану та моніторингу реформ в Україні;
  • Тетяна Матусевич – кандидатка філософських наук (філософія освіти), начальниця відділу міжнародного зав’язків, доцентка кафедри соціальної філософії, філософії освіти та освітньої політики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Учасники забезпечуються двома кавами-паузами та обідом, а по закінченню другого дня усі отримають сертифікати участі.

Нагадуємо, що загалом в проекті передбачено 8 дводенних тренінгів, які відбуватися що вихідних протягом травня – липня. Повний перелік тем та дат Ви можете знайти на сайті Немішаївської селищної ради за посиланням.

Прохання усіх, хто бажає зареєструватися, надсилати листа на пошту vivayoung70@gmail.com або повідомлення на номер +380958986296 із зазначенням Вашого прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.

Проект  «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

One thought on “Запрошуємо на тренінг з питань гендерної рівності

Comments are closed.