Запрошуємо на тренінг з питань бюджету участі

Запрошуємо на шостий дводенний тренінг проекту «Бюджет участі – українські реалії» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

Шостий тренінг «Бюджет участі – українські реалії» відбудеться 16-17 червня у будинку культури селища Немішаєве з 10 до 18 години за адресою вул. Богдана Хмельницького, 1.

Під час тренінгу будуть обговорені основні принципи та положення механізму прямої демократії – бюджету участі, розглянуті кращі практики щодо реалізації демократичних та прозорих механізмів розподілу бюджетних коштів, питання щодо сутності даного інструменту, а також учасники спробують розробити самостійно проект рішення про затвердження параметрів Бюджету участі.

Тренери:

• Віталій Філенко – експерт ГО «Нова енергія», експерт проекту USAID/DOBRE.
  • Віра Усик – експерт  ВГО «Поруч», к.е.н., доцент, докторант КНЕУ, Координатор Ресурсного центру зі сталого розвитку КНЕУ. Тренер проектів за підтримки Міжнародної організації міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» та «Розбудова інституційної спроможності громадських організацій».
  • Гиренко Христина –  експертка, адміністративна директорка ВГО “Поруч”, членкиня United Nations  Youth Advisory Panel in Ukraine.
  • Спеціальний запрошений експерт – Юлія Лозюк – фасилітаторка.

Учасники забезпечуються двома кавами-паузами та обідом, а по закінченню другого дня усі отримають сертифікати участі.

Нагадуємо, що загалом в проекті передбачено 8 дводенних тренінгів, які відбуватися що вихідних протягом травня – липня. Повний перелік тем за посиланням.

Прохання усіх бажаючих або надсилати листа на пошту k.hyrenko@gmail.com або повідомлення на номер +38(095)4170514 із зазначенням Вашого Прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.