Запрошуємо на останній тренінг проекту “Енергія поколінь”

Запрошуємо на восьмий дводенний тренінг проекту  «Проектний менеджмент та проектна діяльність» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

Восьмий тренінг «Проектний менеджмент та проектна діяльність» відбудеться 14-15 липня в будинку культури селища Немішаєве з 10 до 18 години за адресою (субота) вул. Садова, 5, Немішаївська бібліотека та в будинку культури (неділя).

Під час тренінгу будуть обговорені такі питання:

• роль проектного підходу в ОТГ;
  • фандрайзинг в проектній діяльності;
  • джерела ресурсів для фінансування проектів та особливості спілкування з донорами;
  • взаємозв’язок між публічною політикою, стратегічним плануванням та управлінням
  • проектами: складові успішного партнерства;
  • формування команди проекту, аналіз зацікавлених сторін, побудова взаємовідносин з партнерами.

Окрім того, учасники матимуть змогу на основі рекомендацій тренерів розробити шаблон власної проектної заявки для подальшої подачі на конкурс проектів та конкурс по бюджету участі.

Тренери:

Арсен Келічавий – к.е.н., доцент КНЕУ ім. Вадима Гетьмана, координатор з міжнародних питань ВГО “Поруч”, тренер проектів за підтримки Міжнародної організації міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» та «Розбудова інституційної спроможності громадських організацій»

Віра Усик – експерт ВГО «Поруч», к.е.н., доцент, докторант КНЕУ, Координатор Ресурсного центру зі сталого розвитку КНЕУ. Тренер проектів за підтримки Міжнародної організації міграції «Підтримка згуртування та розвитку громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі» та «Розбудова інституційної спроможності громадських організацій», національний фасилітатор програми «Активні громадяни».

Учасники забезпечуються двома кавами-паузами та обідом, а по закінченню другого дня усі отримають сертифікати участі.

Прохання усіх бажаючих або надсилати листа на пошту vivayoung70@gmail.com або повідомлення на номер +380958986296 із зазначенням Вашого Прізвища та дати тренінгу, в якому Ви бажаєте взяти участь.