Запрошуємо на останнє заняття в Школі лідерства

Запрошуємо на останнє заняття для школярів в межах Школи лідерства проекту «Енергія поколінь –  співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина.

Четверте  заняття на тему «Побудова активної громадської позиції» відбудеться 19 травня в приміщенні Немішаївського НВК (вул. Шкільна, 1) з 10 до 16 години.

Учасників чекають цікаві інформаційні блоки та практичні завдання в міні групах. Під час тренінгу будуть обговоренні такі питання як інструменти партисипації (участі громади в прийнятті рішень), поняття влади і громади, особливості волонтерства як способу визначення лідерів та міжнародний досвід волонтерського руху у школах.

Учасники забезпечуються кава-паузою та обідом.

Також хочемо нагадати, що на цій зустрічі відбудеться вручення сертифікатів участі у Школі лідерства.

Свої питання чи пропозиції Ви можете надати відповідальній по Школі лідерства, експертці ВГО «Поруч» Христині Гиренко за телефоном:  0954170514.