Запрошуємо долучитися до Громадської ради з питань культури

Двадцять дев’ятим пленарним засіданням сесії Немішаївської селищної ради було прийнято рішення про створення трьох консультативно-дорадчих органів при селищній раді:

Дані Ради створені з метою удосконалення роботи з розвитку культурного, спортивного та молодіжного напряму життя селища та долучення громади до активної участі в контролі, організації та проведенні різноманітних заходів, щоб вони відповідали реальним потребам та інтересам громади.

03 жовтня об 11:00 в приміщенні селищної ради відбудуться перші установчі збори Ради. Запрошуємо усіх бажаючих мешканців селища долучитися до зборів та до складу Ради.

Ознайомитись з Положенням, що регламентує роботу Ради, можна за посиланнями в переліку вище.