Запрошуємо на фінал Кубку Немішаєвого!

18 березня пройдуть фінальні ігри майже культового спортивного заходу селища – Кубку Немішаєвого з футзалу.

Кубок Немішаєвого з футзалу – один із переможців конкурсу громадських ініціатив Бюджет селища Немішаєве, що пройшов у 2017 році. Цей проект став найцікавішим з точки зору активізації громади, адже він не тільки зібрав 24 футбольні команди з усієї Київської області, понад 2 тисячі підписників групи за рекордні терміни, але й залучив майже вдвічі більше фінансових ресурсів, ніж отримав з селищного бюджету!

Пророблена титанічна піврічна робота з організації та проведення заходів проекту: від мачтів, детальних фото та відеозвітів до щотижневих розіграшів призів, які можна побачити в групі заходу.

Отже, розклад фіналу виглядатиме наступним чином:

Запрошуємо усіх на мегацікавий захід! Початок о 9:00. Місце: спортивний зал Немішаївського агротехнічного коледжу, вул. Технікуміська, 1.

Нехай переможе найкращий!