Запрошення на безкоштовне навчання до КВПУБіА

Київське вище професійне училище будівництва і архітектури більше 30 років здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій: столяр (будівельний), паркетник, верстатник деревообробних верстатів; столяр (будівельний), монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.

• Навчання проводиться за державні кошти;
  • на період навчання безкоштовно надається гуртожиток;
  • під час навчання всім учням надається стипендія;
  • на період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України;
  • після отримання робітничої професії гарантуємо працевлаштування;
  • період навчання в училищі зараховується до трудового стажу;
  • після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально- педагогічному коледжі імені А.С. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням училища.

У разі зацікавленості звертайтеся за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 22, тел. 0676200091, 097 196 54 31, 097 7189424

е-mаіl: kvpubia8@ukr.net