Заповни анкету – розкажи, якою ти бачиш свою Немішаївську ОТГ!

Розпорядженням №600 від 20 травня 2020 року Кабінет Міністрів Україні затвердив Перспективний план Київської області згідно з яким Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове та Пороскотень скоро об’єднаються у Немішаївську об’єднану територіальну громаду.

Безперечно, жодна громада не може бути ефективною без бачення свого майбутнього розвитку. Таке бачення, цілі розвитку та план по досягненню цих цілей розробляються, обговорюються та викладаються у Стратегії громади – документі, що стане основою для згуртування жителів, бізнесу та влади навколо спільних інтересів та спільного уявлення про напрямки руху ОТГ до процвітання.

Хоча Немішаївська ОТГ юридично ще не створена (чекаємо на місцеві вибори до ради ОТГ 25 жовтня 2020), Немішаївська селищна рада вже розпочала процес розробки Стратегії майбутньої ОТГ. Це довготривалий та трудомісткий процес, який варто почати якомога раніше, щоб рада новоствореної громади мала потужну базу для старту та заощадила час на зборі критично важливої інформації.

Завдяки партнерству, започаткованому ще у кінці 2019 року, між селищною радою та Київським національним університетом будівництва та архітектури (КНУБА), а також за проактивної участі Лілії Головко, жительки Немішаєвого, науковиці інституту демографії, було розроблено анкету для збору вихідної інформації, необхідної для подальшої роботи над Стратегією.

Паралельно буде проводитись опитування молоді щодо напрямків молодіжної політики (у рамках виграного проєкту від Європейського молодіжного фонду). Ще одним напрямком проводитиметься збір інформації та підготовка інвестиційних паспортів громади у партнерстві з експертами Ресурсно-аналітичного центру «Ейдос».

Просимо жителів Немішаєвого, Микуличів, Клавдієво-Тарасового та Пороскотеня приділити трохи свого часу та максимально чесно відповідати на питання опитувань, адже ваші відповіді – це і є основа Стратегії Немішаївської ОТГ.

Заповнити анкету ви можете за посиланням в гугл-формі, або в паперовому вигляді у ваших сільських та селищних радах. Запрошуємо також місцевих депутатів долучитися до розповсюдження анкет на своїх округах в своїх населених пунктах.