Як в селищі Захисників Вітчизни вітали

Багато років поспіль 14 жовтня наша країна відзначає величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею.

Це свято набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане з боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність і суверенітет держави, Указом Президента 14-те жовтня оголошено Днем українського козацтва.

Починаючи з 2014 року, 14-те жовтня набуло ще одного значення – українці святкують День захисника Вітчизни. Експерти з Українського інституту національної пам’яті прийшли до висновку, що це найкращий день для того, щоб вшановувати наших мужніх захисників.

З цим визначним святом захисників Батьківщини вітали творчі колективи селища Немішаєве та його гості в приміщенні будинку культури.

На свято завітали і шановні гості – Майбоженко Володимир Володимирович, перший заступник Голови Київської обласної ради та Денис Валерійович Борисенко, депутат Київської обласної ради, голова секретаріату політичної партії «Українське об’єднання патріотів – УКРОП».

Спільно з ведучими Катериною Білан та Катериною Піщанською вшановували мужніх захисників Вітчизни:

• народний художній колектив України лауреат міжнародних конкурсів, неодноразовий володар гран-прі, дитячий фольклорний ансамбль «Калинонька»;
  • народний хор «Калинові дзвони»;
  • учні Немішаївської школи мистецтв – Чепнян Христина, Аглая Кульчицька, Анастасія Дзюба, викладач школи Савушкіна Тетяна Павлівна;
  • діти 4-Б класу Навчально-виховного комплексу школи №2;
  • хореографічна студія мистецького центру «Етюд»;
  • шоу-гурт Queens Арт студії AS;
  • центр розвитку дитини Happy Kids;
  • Немішаївський молодіжний парламент.

Протягом проведення заходу усі охочі мали змогу оглянути та сфотографуватися з бронетехнікою.