Як там, в гостях у святого Миколая?

З давніх-давен люблять та шанують святого Миколая в Україні, пишу ікони, складають пісні, прославляють. Здавалося, що можна вигадати нового? Як весело і водночас традиційно відзначити це свято?

Але, виявляється, має Немішаєве такі таланти!

Весело та дружно працював наш Оргкомітет свята: Мирослава Колосніченко подала гарну ідею для вистави-мюзиклу, Женя Ковалевська та Адель Стрембіцька написали сценарій, а наші чудові колективи лише за місяць (!) зробили постановки! За що величезна подяка художнім керівникам!

Отже, Україна – найгостинніша країна, і саме в нас святий Миколай зустрічав гостей з різних країн та континентів світу. Тут була і загадкова Індія, і гарячі Іспанія з Італією, і воїни з Китаю, запальні греки та сонячна Грузія завітали до нас. Африканські мавпенята показали свій танок, розважали глядачів гості з Великої Британії, Бразилії та Сполучених Штатів Америки. Ну і, звісно ж, українці вітали святого Миколая, заспівавши чудових пісень. А малеча отримала солодкі даруночки від святого Миколая.

На завершення святкового концерту настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці отець Ярослав звернувся до всіх присутніх з вітальним словом та розповів про те, ким був святий Миколай, якими справами прославився. Нагадав нам, як треба жити, як треба ставитись одне до одного, щоб Божа благодать була завжди з нами, щоб Господь прийняв наші молитви за себе, за свою сім’ю, за Україну.

Дякуємо усім, хто прийняв участь у підготовці та проведенні свята!

Організаторам:

• Оксані Карповець-Лисенко;
  • Мирославі Колосніченко;
  • Жені Ковалевській;
  • Адель Стрембіцькій;
  • Марині Близнюковій;

Творчим колективам, організаціям та артистам:

• арт студії AS;
  • хореографічній студії Карамельки;
  • мистецькому центру Етюд;
  • cтудії естрадно-народного танцю Energy Dance;
  • школі східних єдиноборств У-Вей;
  • центру дитячого розвитку Happy Kids;
  • зразковому художньому колективу ансамблю народного танцю Викрутаси;
  • танцювальній студії Spirit of Dance;
  • народному хору Калинову дзвони;
  • співакові Денису Кочержуку.

А також фотографу Руслану Біляковичу та відеооператору Альвідасу Вайтуліонісу.

Переглянути фото з заходу можна в альбомі: https://www.facebook.com/pg/Немішаївська-громада-114664775585154/photos/?tab=album&album_id=517169195334708

Відеозаписи: https://www.facebook.com/groups/Nemeshaevo/permalink/1607565345977580/

One thought on “Як там, в гостях у святого Миколая?

Comments are closed.