По 30 тисяч гривень на реалізацію власної ідеї немішаївця

Вихідні в селищі видались дуже цікавими та продуктивними. 12 та 13 серпня активісти селища на чолі з експертами Юлією Лозюк та Леонідом Жовтилом вчилися писати проекти для власних ідей розвитку селища, які протягом вересня-грудня будуть фінансуватися з бюджету Немішаєва.

Селищна рада виділяє 200 000 грн, які будуть розподілені між учасниками, максимально по 30 000 грн на один проект. Кожен мешканець селища може подати свою ідею на фінансування – для цього необхідно подати заявку на участь в Конкурсі проектів, який буде відбуватися за стандартною процедурою: прийом заявок, голосування, реалізація ідеї, звіт про проведену роботу. Усі ідеї мають бути реалізовані до грудня 2017 року.

Учасників заходу було ознайомлено з правилами оформлення проектних заявок, після чого, керуючись результатами конференції “Немішаєве: минуле та майбутнє“, а також маючи власні ідеї та бачення, мешканці виділили 4 ідеї, які впродовж двох днів були детально опрацьовані: розширення матеріально-технічної бази класів природничих наук шкіл, перевидання книги історії селища, створення дитячого майданчика, облаштування паркової зони.

Після затвердження сесією Немішаївської селищної ради Положення про проведення конкурсу проектів “Бюджет участі селища Немішаєве“, шаблони заявок, презентації з заходу та інша детальна інформація буде доступна на сайті. Слідкуйте за оновленнями!