Витяг з наказу Військового комісара Бородянського районного військового комісаріату

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Витяг з наказу

Військового комісара

Бородянського районного військового комісаріату

“27” листопада 2017 р

№171

Про проведення приписки громадян України 2001 року народження до призовної дільниці Бородянського району в 2018 році

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Розпорядження Бородянської районної державної адміністрації «Про проведення в Бородянському районі Київської області приписки громадян України 2001 року народження до призовної дільниці» № 338 від 14.11.2017 року.

НАКАЗУЮ:

Провести приписку громадян 2001 року народження до призовної дільниці Бородянського районного військового комісаріату з 2 січня по ЗО березня 2018 року .

Явці на приписку підлягають всі громадяни, які народились з 1 січня по 31 грудня 2001 року включно, які постійно або тимчасово проживають на території Бородянського району, а також громадяни старших років народження, які не пройшли приписку раніше.

Всі громадяни, яким належить пройти приписку до призовної дільниці, зобов’язані прибути на приписку за адресою: смт Бородянка, вул. Центральна, 294, в точно визначений для них час, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток, зобов’язані прибути за вказаною адресою 17 січня 2018 року, маючи при собі документи, які засвідчують особу.

На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” керівники підприємств, установ, організацій та навчальних закладів зобов’язані звільнити громадян, яким необхідно пройти приписку до призовної дільниці на час, необхідний для проходження приписки і забезпечити їх своєчасну явку в райвійськкомат.

Військовий комісар

Бородянського районного військового комісаріату