Вишиванка єднає Громади

З нагоди відзначення Дня вишиванки на межі селища Немішаєве та села Микуличі відбувся флеш-моб “Вишиванка єднає Громади”.

Учні Немішаївської ЗОШ №1 та НВК, учні Микулицької ЗОШ, представники Немішаївської селищної ради та Микулицької сільської ради зустрілися, одягнуті у вишиванки, на вулиці Гулака-Артемовського. Дана вулиця умовно розділена на дві частини, які належать сусіднім населеним пунктам. Зустріч на межі стала символом єднання, а вишиванка в цей день об’єднала громади.

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

Ідею акції «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом.

One thought on “Вишиванка єднає Громади

Comments are closed.