Виграй 5 000 гривень на реалізацію свого проекту!

У рамках проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» в межах Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, Ешборн, Німеччина оголошується конкурс мікропроектів «Активізуйся» для жителів населених пунктів Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.

Конкурс відеороликів для молоді проходить до 27.07.08. Деталі тут.

Мета – активізації населення шляхом залучення до вирішення локальних проблем через написання та реалізацію проектів соціального спрямування у своїх громадах.

Участь у конкурсі можуть взяти жителі населених пунктів: Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області, які відвідали та мають підтверджуючий сертифікат участі хоча б одного з тренінгів проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації».

Напрямки ініціатив, що можуть бути підтримані у рамках цього конкурсу:

• клуби за інтересами, круглі столи, громадські обговорення;
  • фестивалі, виставки, громадські заходи/акції, майстер-класи;
  • семінари, тренінги, воркшопи, публічні лекції, інформаційні кампанії та інші просвітницькі заходи;
  • заходи з благоустрою територій та створення місць для організації суспільного дозвілля тощо.

Максимальний розмір фінансування одного проекту складає від 3000 до 5000 гривень.

Кошти гранту НЕ можуть використовуватися для:

• нарахування грошової винагороди, заробітних плат, гонорарів;
  • оплати послуг (наприклад, оренди приміщення, техніки тощо);
  • активностей, які дублюють функції місцевої влади (встановлення смітників, лавок, тощо);
  • організації заходів, метою яких є отримання особистої вигоди;
  • організації суто розважальних заходів, вечірок, екскурсій;
  • купівлі оргтехніки.

Для участі у конкурсі, необхідно заповнити аплікаційну форму та надіслати її на адресу info@poruch.ua не пізніше 15 серпня 2018 року.

Один учасник може подати необмежену кількість проектних заявок. Рішення про підтримку заявки цілковито залежатиме від оцінки проекту. Оцінка проектів відбуватиметься за 100 бальною системою:

Критерії Бал
1 Актуальність поставленої проблеми/оригінальність ідеї 30
2 Здатність команди реалізувати проект 30
3 Логічна структура проектної заявки/відповідність бюджету 25
4 Сталість/перспективи проекту 15
Разом 100

Аплікаційна заявка на конкурс мікрогрантів “Активізуйся”

Подивитися, як оформлювалися проектні заявки минулого року на конкурс Бюджет участі селища Немішаєве можна за посиланням.

One thought on “Виграй 5 000 гривень на реалізацію свого проекту!

Comments are closed.