Вибори вже 25 жовтня! А ви готові?

25 жовтня цього року пройдуть чергові вибори. На них ми обиратимемо голову Немішаївської ОТГ та нових депутатів громади.
Законодавство змінилося, і депутати тепер не можуть йти самовисуванцями, а тільки висунутими від партії. Як проходить цей процес, розбиралися з Сергієм Замідрою 19 липня на арт-просторі біля Немішаївської школи мистецтв.

Будучи експертом в даних питанням, Немішаївський селищний голова пояснив на зустрічі про те, що має знати кандидат в депутати новоствореної громади, за яким алгоритмом буде відбуватися підрахунок результатів голосування за новим Виборчим кодексом, які новинки приготувало нам нове законодавство та партійна виборча система.

Бути депутатом – відповідальний крок та статус! І саме від того, наскільки обдумано ми обиратимемо депутатів, кому вручимо керівництво громадою на наступні кілька років, залежатиме добробут нашої громади! Саме депутати вирішуватимуть надалі, як і куди витрачати бюджет. Депутати голосуватимуть за важливі рішення в житті ОТГ.

І ми з вами маємо привести до влади розумних людей, які щиро вболівають за кожен населений пункт у складі громади. Людей, які знають місцеві проблеми, беруть активну участь в житті громади, розбудовують її відповідно до своїх можливостей.

А ще людей, які тут живуть та бачать тут майбутнє своє і своїх дітей. Які прагнуть добробуту своїм стареньким батькам.

Щоб не було пропусків 80% сесій, коли депутат просто без причини перестає виконувати свої обов’язки. Щоб регулярно збирались кворуми та вчасно приймались важливі для громади рішення. Щоб не було кнопкодавства та лобіювання невигідних для громади рішень.

Наше майбутнє в руках кожного з нас. Відповідальність за це майбутнє теж наша. І саме від нас усіх, від кожного мешканця залежить, яким людям ми довіримо керівництво нашою новоствореною об’єднаною територіальною громадою!