Вибори 2020

Анонс

Засідання ТВК на 6.10.2020
Порядок денний:
1.Утворення та формування ДВК.

2.Підготувати звернення до власників приміщень в яких будуть проходити місцеві вибори на предмет готовності приміщень.

3. Утворення комісії, що здійснює контроль за виготовлення виборчих бюлетенів

4. Затвердження тексту виборчого бюлетеня та встановлення його ступеню захисту.

5.Інше

1. Кандитати на посаду голови Немішаївської селищної ради

Альохін Володимир Ілліч

Автобіографія Альохін В. І.

Передвиборча програма – “Слуга народу”

Добрянський Володимир Олегович

Автобіографія Добрянський В. О.

Передвиборча програма – ” Громадський рух “Хвиля”

Домнік Андрій Григорович

Автобіографія Домнік А. Г.

Передвиборча програма  – “Опозиційна платформа — За Життя”

Коваль Борис Анатолійович

Автобіографія Коваль Б. А.

Програма кандидата на посаду голови Немішаївської селищної ради Коваль Б. А. та команди ВО «Батьківщина» 

Корнієнко Валентин Миколайович

Автобіогафія Корнієнко В. М.

Програма кандидата на посаду голови Немішаївської селищної ради Корнієнка В. М.

Лисенко Євген Анатолійович

Автобіографія Лисенко Є. А.

Програма кандидата на посаду голови Немішаївської селищної ради Лисенко Є. А.

Ольховик Тетяна Олександрівна

Автобіографія Ольховик Т. О.

Передвиборча програма – “За майбутнє”

Перевозник Петро Петрович

Автобіографія Перевозник П. П.

Передвиборча програма – “Європейська Солідарність”

Полішко Сергій Валентинович

Автобіографія Полішко С. В.

Черненко Олександр Михайлович

Автобіографія Черненко О. М.

Програма кандидата на посаду голови Немішаївської селищної ради Черненко О. М.

2. Кандитати на посаду депутата Немішаївської селищної ради

1) Програма Київської регіональної організації Політичної Партіі «Перемога Пальчевського»

  1. Іванчук Максим Геннадійович
  2. Кондратов Анатолій Анатолійович
  3. Корабель Людмила Анатоліївна
  4. Корецький Олексій Костянтинович
  5. Кучинська Наталія Вікторівна
  6. Лавський Іван Анатолійович
  7. Лазаренко Тетяна Костянтинівна
  8. Лазарук Віктор Олексійович
  9. Любива Віта Віцентіївна
  10. Любивий Олег Валентинович
  11. Максимчук Вікторія Борисівна
  12. Міхайлова Інна Михайлівна
  13. Назаренко Валерій Володимирович
  14. Осьмухіна Ганна Сергіївна
  15. Редчук Ольга Вікторівна
  16. Рожанський Валерій Вячеславович
2) Програма Київської обласної організації Політичної Партії  «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
  1. Коваль Борис Анатолійович
  2. Холоденко Костянтин Петрович
  3. Шабельний Максим Анатолійович
  4. Шевченко Наталія Олександрівна
  5. Ляхевич (Макарова) Тетяна Олександрівна
  6. Фурдига Микола Миколайович
  7. Товстенко Дмитро Олексійович
  8. Ігоніна Інна Ігорівна
  9. Салюк Петро Миколайович
  10. Ландаренко Людмила Сергіївна
  11. Машталір Сергій Миколайович
  12. Ігоніна Ніна Володимирівна
  13. Коваль Сергій Павлович
  14. Купчик Олександр Миколайович
  15. Бревусенеко Інна Олегівна
  16. Костро Олександр Володимирович
  17. Бернацький Микола Павлович
  18. Парфімович Лариса Олексіївна 
  19. Донченко Віталій Анатолійович
  20. Матвієнко Олена Володимирівна
  21. Гончаренко Віктор Іванович
  22. Царенко Володимир Іванович
  23. Оборський  Юрій Леонідович
  24. Воробей Олена Миколаївна 
  25. Коваль (Сироватка) Ірина Володимирівна 
  26. Чепурний Леонід Васильович
3) Програма Київської обласної організації Політичної Партії «Нові обличчя»
  1. Міщенко Юрій Миколайович
  2. Сивура Олександр Миколайович
  3. Біленко Юлія Георгіївна
  4. Драчук Віктор Анатолійович
  5. Васянович Катерина Олександрівна
  6. Атаманчук Ярослав Миколайович
  7. Мудріченко Катерина Володимирівна
  8. Вашуленко (Прима) Наталія Сергіївна
  9. Зубенко Олександр Петрович
  10. Савченко Віталій Вікторович
  11. Черниш (Решетнік) Наталія Володимирівна
  12. Таланчук Марта Олександрівна
  13. Бутенко Микола Павлович
  14. Зарицький Юрій Петрович
  15. Терещенко Ярослав Васильович
  16. Павлова Надія Вікторівна
4) Програма Київської обласної організації Політичної партіі «За майбутнє»
  1. Ольховик Тетяна Олександрівна
  2. Пасльон Андрій Вікторович
  3. Бігун Микола Сергійович
  4. Лук’яненко Олена Олегівна
  5. Глущенко Олександр Володимирович
  6. Онищенко Тетяна Вікторівна
  7. Дунаєнко Ольга Анатоліївна
  8. Борук Василь Іванович
  9. Богданов Сергій Олександрович
  10. Грисяк Ірина Олексіївна
  11. Герасимець Олег Анатолійович
  12. Ольховик Ілона Володимирівна
  13. Синько Оксана Миколаївна
  14. Скрипник Світлана Петрівна
  15. Кучеренко Юрій Леонідович
  16. Михайлова Наталія Петрівна
  17. Перевозник Галина Миколаївна
  18. Бондаренко Василь Володимирович
  19. Зібарєва Ірина Дмитрівна
  20. Жила Віктор Олександрович
  21. Лисенко Олена Анатоліївна
  22. Кулінський Володимир Володимирович
  23. Троян Олена Сергіївна
  24. Коцюба Анатолій Миколайович
  25. Ковальова Оксана Григорівна
  26. Андрієнко Тарас Володимирович

5) Програма Київської обласної організації Політичної партіі «Громадський рух «Хвиля»

  1. Добрянський Володимир Олегович
  2. Помін Юрій Олексійович
  3. Дерев’янко Ірина Василівна
  4. Подгаєцький Анатолій Анатолієвич
  5. Денисенко Тетяна Михайлівна
  6. Соколов Олександр Олександрович
  7. Козеревич Наталія Валеріївна
  8. Баранов Віктор Станіславович
  9. Кочерга Галина Михайлівна
  10. Борщевич Сергій Іванович
  11. Добрянська Вікторія Федорівна
  12. Григоренко Сергій Анатолійович
  13. Оксьоненко Леся Григорівна
  14. Слобожан Олександр Петрович
  15. Слюсаренко Олеся Костянтинівна
  16. Дудник Віталій Олексійович
  17. Соловей Олена Костянтинівна
6) Програма Київської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
  1. Близнюкова Людмила Василівна
  2. Фоменко Зоя Володимирівна
  3. Лоскутов Михайло Георгійович
  4. Карягина (Заєць) Людмила Валентинівна
  5. Фоменко Сергій Вікторович
  6. Лічман Ірина Миколаївна
  7. Сачко Андрій Степанович
  8. Антоненко Ігор Васильович
  9. Сорока Петро Сергійович
  10. Любимська Кристина Михайлівна
  11. Радченко Ірина Анатоліївна
  12. Патока Владислава Валентинівна
  13. Дубовенко Юрій Іванович
  14. Белошицький Василь Павлович
  15. Покрачко Ірина Сергіївна
  16. Перекопна Марина Василівна
7) Програма Київської Обласної організації Політичної Партії «Слуга народу»
  1. Синецька Людмила Русланівна
  2. Демченко Петро Петрович
  3. Кухар Валентина Іванівна
  4. Харьковський Ігор Сергійович
  5. Гавриляк Світлана Леонідівна
  6. Марченко Олександр Ігорович
  7. Кайдан Ірина Олександрівна
  8. Копишинський Олександр Миколайович
  9. Куденок Любов Андріївна
  10. Петрушенко Сергій Петрович
  11. Панасюк Тетяна Володимирівна
  12. Піщанський Максим Вікторович
  13. Примаченко Микола Петрович
  14. Кравченко Тетяна Сергіївна
  15. Малоєд Юлія Володимирівна
  16. Дайнека Сергій Іванович
  17. Белінський Павло Борисович
  18. Жовтоног Сергій Михайлович
  19. Яцина Ксенія Петрівна
  20. Бондарчук Ірина Володимирівна
  21. Качко Любомир Романович
  22. Стрембіцька Адель  Асанівна
  23. Іванченко Олена Євгеніївна
  24. Коверзнєва Катерина Вікторівна
  25. Скрипка Андрій Михайлович
  26. Босецька Наталія Анатоліївна
8) Програма Київської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність»
  1. Перевозник Петро Петрович
  2. Когут Іван Іванович
  3. Рибачок Валентина Олександрівна
  4. Разкевич Сергій Григорович
  5. Ільницька Оксана Володимирівна
  6. Бовсуновський Микола Іванович
  7. Боровков Сергій Анатолійович
  8. Бурдзяківський  Ігор Євгенійович
  9. Яковлева Тетяна Павлівна
  10. Примаченко Світлана Григорівна
  11. Матвійчук Анатолій Олександрович
  12. Хоружа Ірина Михайлівна
  13. Решетнік Віта Григорівна
  14. Корнієнко Максим Вікторович
  15. Ткач Олег Сельвестрович
  16. Маринич Леонід Олександрович
  17. Свірська Енза Хусаіновна
  18. Курасова Тамара Володимирівна
  19. Лазаренко Павло Валентинович
  20. Більнов Олександр Васильович
  21. Гончаренко Олександр Миколайович
  22. Денисов Олександр Олександрович
  23. Карпенко Наталія Петрівна
  24. Савчук Сергій Юрійович
  25. Назаренко Раїса Сергіївна
  26. Тищенко Іван Іванович
9) Програма Київської обласної організації Політичної партії «Наш Край»
  1. Федоренко Аліна Володдимирівна
  2. Кармазін Сергій Вікторович
  3. Карповець – Лисенко Оксана Петрівна
  4. Стонкус Тетяна Василівна
  5. Костишин Андрій Леонідович
  6. Островецька Аліна Ігорівна
  7. Ігнатенко Людмила Леонидівна
  8. Моргалюк Олександр Михайлович
  9. Шаповал Антон Павлович
  10. Вишневська Яна Володимирівна
  11. Лавриненко Тетяна Константинівна
  12. Вороненко Олександр Олексійович
  13. Костишина Світлана Василівна
  14. Кучеренко Сергій Валерійович
  15. Каплуновський Дмитро Олександрович
  16. Забара Олег Михайлович
  17. Хоменко Оксана Леонідівна
  18. Самойленко Микола Петрович
  19. Мироненко Ольга Олександрівна
  20. Войналович Юрій Станіславович
  21. Ільченко Світлана Андріївна
  22. Литвин Олександра Георгіївна
  23. Троян Василь Володимирович
  24. Булах Сергій Володимирович
  25. Слонь Олег Ігорович
10) Програма Політичної Партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Вітялія Кличка”
  1. Бондар Ольга Олександрівна
  2. Вайтуліоніс Альвідас Альгінмантасович
  3. Гомонюк Оксана Вікторівна
  4. Донськой Дмитро Вікторович
  5. Зубко Надія Степанівна
  6. Колосниченко Мирослава Сергіївна
  7. Кудря Олена Павлівна
  8. Кушніренко Володимир Анатолійович
  9. Кушніренко Олена Вячеславівна
  10. Марков Дмитро Олександрович
  11. Ніцой Леся Юріївна
  12. Оніщук Олександр Сергійович
  13. Романченко Віта Віталіївна
  14. Самойлович Ілля Миколайович
  15. Світельська Яна Володимирівна
  16. Солодюк Роман Петрович
  17. Федь Павло Олександрович
  18. Цишевська Юлія Василівна
  19. Шепелєва Лариса Вікторівна
  20. Івахнюк Дмитро Євгенович
  21. Бовсуновський Іван Миколайович
11) Програма Київської обласної територіальної організації Політичної Партії «Голос»
  1. Замідра Сергій Володимирович
  2. Хоменко Олена Костянтинівна
  3. Сивобород Леся Сергіївна
  4. Близнюкова Марина Владиславівна
  5. Шевченко Володимир Іванович
  6. Абражевич Вадим Миколайович
  7. Швець Ярослав Васильович
  8. Костенко Тетяна Миколаївна
  9. Єрмакова  Маргарита Анатоліївна
  10. Александрова Наталія Олександрівна
  11. Нестеров Володимир Іванович
  12. Грицишина Надія Олександрівна
  13. Зубко Григорій Миколайович
  14. Жеребченко Олена Анатоліївна
  15. Калько Віктор Семенович
  16. Кушнір Андрій Ігорович
  17. Курамшина Аліна Олегівна
  18. Середа Ігор Олександрович
  19. Хоффманн Олена Сергіївна
  20. Палій Олександр Володимирович
  21. Гавриш Олександр Васильович
  22. Тузяк Надія Дмитрівна
  23. Мизюк Андрій Анатолійович
12) Програма Київської обласної організації Політичної партії “Опозиційна платформа – За Життя”
  1. Домнік Андрій Григорович
  2. Шупик Олександр Васильович
  3. Злочевський Олександр Миколайович
  4. Кукілевська Валентина Миколаївна
  5. Поплавська Наталія Володимирівна
  6. Мужаровський Олександр Альфредович
  7. Андрющенко Таміла Олександрівна
  8. Дудник Олександр Мартинович
  9. Демченко Олена Юріївна
  10. Ткачук Олександр Володимирович
  11. Ставринова Оксана Олександрівна
  12. Біленко Віктор Миколайович
  13. Мізернюк Валентина Миколаївна
  14. Пташник Ганна Олексіївна
  15. Романюк Олег Степанович
  16. Лепьохіна Людмила Миколаївна
  17. Рожнятовський Вячеслав Михайлович
  18. Шупик Алла Юріївна
  19. Пахомова Леся Валеріївна
  20. Тактаєв Борис Анатолійович
  21. Ткачук Тетяна Володимирівна
  22. Коцюба Володимир Миколайович
  23. Бондаренко Раїса Олексіївна
  24. Лук’яненко Тетяна Миколаївна
  25. Кроткіх Ігор Львович
  26. Заброда Григорій Павлович

3. Протоколи засідань Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської обл.

ПРОТОКОЛ №1 від 26 серпня 2020 року

ПРОТОКОЛ №2 від 1 вересня 2020 року

ПРОТОКОЛ №3 від 5 вересня 2020 року

ПРОТОКОЛ №4 від 14 вересня 2020 року

ПРОТОКОЛ №8 від 02 жовтня 2020 року 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА № 745 19 серпня 2020 р.

ПОСТАНОВА від 24 вересня 2020 року Про реєстрацію Лисенка Є. А. кандидатом на посаду Немішаївського селищного голови

ПОСТАНОВА від 24 вересня 2020 року Про реєстрацію представника з правом дорадчого голосу до Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району,  Київської області.

ПОСТАНОВА від 25 вересня 2020 року Про реєстрацію кандидатів у депутати Немішаївської селищної ради

ПОСТАНОВА від 25 вересня 2020 року Про відмову в реєстрації кандидатів у депутати Немішаївської селищної ради

ПОСТАНОВА від 02 жовтня 2020 року №31 Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

ПОСТАНОВА від 02 жовтня 2020 року № 32 Про скасування реєстрації кандидата у депутати Немішаївської селищної ради, включеного до єдиного та територіальних виборчих списків кандидатів у депутати Київської обласної  організації  Політичної партії «УДАР»

ПОСТАНОВА від 02 жовтня 2020 року № 33 Про реєстрацію уповноважених осіб Київської обласної організації  Політичної партії «Слуга народу», Київської обласної партійної організації Політичної партії «Нові обличчя», Київської територіальної  організації Політичної партії «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» у Немішаївській селищній територіальній виборчій комісії Бучанського району Київської області

ПОСТАНОВА від 02 жовтня 2020 року  № 34 Про проведення жеребкування щодо визначення номерів організацій політичних партій для розміщення їх назв у виборчому бюлетні на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року до Немішаївської селищної ради Бучанського району Київської області

ПОСТАНОВА від 08 жовтня 2020 року № 35 Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів

ПОСТАНОВА від 08 жовтня 2020 року № 36 Про утворення дільничних виборчих комісій виборчих дільниць № 320192 – 320193, № 321408 №№ 320190 – 320191, № 320214 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та затвердження їх керівного складу

ПОСТАНОВА від 08 жовтня 2020 року № 37 Про утворення контрольної комісії, що здійснює контроль за виготовленням виборчих бюлетенів для проведення Місцевих виборів 25 жовтня 2020 року

ПОСТАНОВА від 08 жовтня 2020 року № 38 Про реєстрацію уповноважених осіб Київської обласної організації  Політичної партії «Опозиційна платформа «За життя» у Немішаївській селищній територіальній виборчій комісії Бучанського району Київської області

ПОСТАНОВА від 08 жовтня 2020 року № 39 Про затвердження тексту виборчих бюлетенів для голосування у відповідних територіальних виборчих округах єдиного багатомандатного виборчого округу з виборів депутатів Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району, Київської області та тексту виборчого бюлетеня для голосування у єдиному одномандатному виборчому окрузі з виборів Немішаївського селищного голови Бучанського району, Київської області 25 жовтня 2020 року

ПОСТАНОВА від 15 жовтня 2020 року № 42 Про утворення дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №№ 320192 – 320193, № 321408 №№ 320190 – 320191, № 320214 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року та затвердження їх керівного складу.

Додаток № 1 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 15 жовтня 2020 року №42

Додаток № 2 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 15 жовтня 2020 року №42

Додаток № 3 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 15 жовтня 2020 року №42

Додаток № 4 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 15 жовтня 2020 року №42

Додаток № 5 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 15 жовтня 2020 року №42 

Додаток № 6 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 15 жовтня 2020 року №42

ПОСТАНОВА від 16 жовтня 2020 року № 43 Про зміни у складі дільничних виборчих комісій виборчих дільниць №№ 320192 – 320193, № 321408 №№ 320190 – 320191, № 320214 з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року.

Додаток № 1 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 16 жовтня 2020 року №4

Додаток № 2 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 16 жовтня 2020 року №43

Додаток № 3 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 16 жовтня 2020 року №43 

Додаток № 4 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 16 жовтня 2020 року №43

Додаток № 5 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 16 жовтня 2020 року №43

Додаток № 6 до Постанови Немішаївської селищної територіальної виборчої комісії Бучанського району Київської області від 16 жовтня 2020 року №43

4. Новини

Постанова Бучанської районної ТВК №4 від 27 серпня 2020

Додаток №3 до постанови Бучанської районної ТВК №6 від 1 вересня 2020

Додаток №6 до постанови Бучанської районної ТВК №5 від 29 серпня 2020

Постанова Бучанської районної ТВК про зміни в складі ТВК №4 від 27 серпня 2020

Додаток 10 до Порядку інформування ЦВК про перебіг виборчого процесу місцевих виборів

Додаток 11 до Порядку інформування ЦВК про перебіг виборчого процесу місцевих виборів