Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

 11-12 лютого 2017 року у на базі Боярського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа I ступеня» проходив ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

Конкурс є щорічним інтелектуальним змаганням, завданнями якого є виявлення та підтримка інтелектуально та творчо обдарованої молоді, залучення її до науково-дослідницької та експериментальної роботи, формування активної громадянської позиції, виховання наполегливості, вміння формувати та відстоювати власну думку.

Цьогоріч учениця 11 класу Немішаївської ЗОШ №2 І-ІІІ ст. Подгаєцька Юлія посіла ІІ місце у відділенні «Екологія та аграрні науки», секція «Агрономія».

Конкурс проводився за такими етапами: заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт; оцінювання навчальних досягнень із базових дисциплін; захист науково-дослідницьких робіт.

Юлія блискуче захистила роботу з теми «Біотехнологічні методи в насінництві картоплі». Вітаємо Юлію та її наставника Вигівську Галину Платонівну та бажаємо ще багато приємних перемог, наснаги, творчих здобутків і дякуємо за виконану роботу!

Директор школи Савченко Ольга Євгеніївна

Залишити відповідь