Волонтер Корпусу миру взяв участь в обласному баскетбольному турнірі

31 березня 2018 року на обласних змаганнях «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» бородянська команда БКБ за участі Джорджа Стантона, волонтера Корпусу миру США, котрий працює в селищі, виборола бронзу на змаганнях з баскетболу.

“Це було надзвичайно цікаво – поїздка до Володарки та гра за збірну району. Не дивлячись на те, що ми зайняли лише третє місце, я отримав величезний досвід як гри, так і тимбілдінгу.  Наша команда грала дуже добре протягом усього змагання. Зовсім скоро я буду ділитися набутим досвідом тут, в Немішаєвому, та разом зі спортивними активістами буду створювати справжню команду. Сподіваюся, створення баскетбольної команди та розвиток цього виду спорту в селищі ще більше сприятиме розвитку шкільної молоді” – зауважив Джордж Стантон.

У фінальній грі взяли участь збірні команди із 18-ти районних центрів Київської області. За підсумками зональних змагань право виборювати медалі здобули збірні команди Бородянського, Броварського, Володарського, Кагарлицького та Яготинського районів.
У запеклій боротьбі Бородянська команда «БКБ» зайняла третє місце. Друге місце посіла команда із Броварського району. Золото вибороли спортсмени із Володарського району.
Бородянську команду БКБ тренує Олег Гармаш. До складу бородянської збірної увійшли: Астахов І. (капітан), Патрин Р., Амбарян Д., Войналович О., Яблонский О., Ковалев М., Духненко Е., Сакальский Н., Стантон Дж., Храпа М.
Баскетболісти показали хороший змістовний баскетбол, та, нажаль, як розповів капітан команди БКБ Ігор Астахов, те саме не можна було сказати про якість суддівства.
«Сподіваюся в майбутньому на подібних чемпіонатах будуть незалежні судді із Федерації баскетболу України. Тому що цього річ чемпіонат багатьом запам’ятався низькою кваліфікацією суддів. – розповідає капітан Бородянської збірної, – Що стосується представлених у цьому році команд – всі були гідні чемпіонства, слабких команд не було, але переможець та призери визначилися по ходу гри. Вважаю, що БКБ виступила достойно, але могла ще краще. В цілому, чемпіонат був спекотний та насичений напруженою боротьбою, адже кількість збірних команд була в два рази більше, ніж зазвичай, а це говорить про те, що баскетбол в Київській області потроху оживає.»

За матеріалами ІА “Погляд”