Вітаємо зі статусом матері-героїні Демченко Юлію Станіславівну

29 січня 2018 року на апаратній нараді Бородянської РДА відбулося вручення почесної державної нагороди України мати-героїня мешканці селища Юлії Станіславівні Демченко.

Почесне звання та нагрудний знак вручаєтсья жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Демченко Юлія Станіславівна проживає в селищі Немішаєве з 2005 року. Має спеціальність медичної сестри, вищу інженерну освіту і загальний трудовий стаж роботи понад 25 років.

Свою трудову діяльність розпочала з 29.08.1990 року на посаді медичної сестри військового шпиталю, а пізніше сестри-анестезистки відділення реанімації міської лікарні. У зв’язку з переїздом на нове місце проживання — у місто Київ — займала посаду заступника директора студентського містечка Київського технологічного інституту легкої промисловості. У 1999 році заснувала приватне підприємство “Гадем” з виготовлення нестандартних швейних виробів та хімчистки. Підприємство обслуговувало театральні, циркові колективи, рекламні агентства міста Києва з пошиття нестандартних виробів, єврогардин, з питань хімчистки. Підприємство “Гадем” брало участь у тендерах з обслуговування приміщень Верховної Ради України, Київради, міського Палацу укладення шлюбів інших великих підприємств та організацій, неодноразово виходило переможцем і надалі якісно виконувало роботи з укладених договорів.

Безперервно працюючи на виробництві, Юлія Станіславівна народила і виховує вісім дітей: Олександру, Марію, Юлію, Анну, Єлизавету, Катерину, Маргариту та Станіслава. Діти проявляють себе всебічно розвиненими особистостями, завжди беруть активну участь у заходах, що про водяться в школі, селищі та районі.

Юлія Станіславівна скрізь, де б вона не жила чи працювала, зарекомендувала себе працелюбною, доброю, турботливою матір’ю і патріоткою України. По-особливому любов до Вітчизни виявила у нелегкий для країни період – під час Революції Гідності на Майдані Незалежності в Києві, вона чергувала сестрою-анестезисткою у громадянському шпиталі, рятуючи життя пораненим співвітчизникам. Як швея-технолог шиє одяг, медичне та інше обладнання для воїнів речі та відправляла їх в АТО. Разом зі старшими доньками пошила тисячі прапорів України, під якими патріоти відстоювали незалежність своєї країни.