Вітаємо Маргариту Павроз з Президентською відзнакою

Указом Президента України №54/2016 від 17.02.2016 Про відзнаку Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” було почесно нагороджено мешканку нашого селища Павроз Маргариту Анатоліївну.

Маргарита Анатоліївна є волонтером, активним громадським діячем та свідомим жителем селища. Селище пишається Вами та вітає з нагородою!

Відзнака “За гуманітарну участь в антитерористичній операції” вручається з метою гідного відзначення працівників підприємств, установ та організацій, інших осіб, які залучалися або добровільно забезпечували проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, здійснювали волонтерську діяльність, перебуваючи безпосередньо в районі проведення антитерористичної операції у період її проведення, відповідно до пункту 25 частини першої статті 106 Конституції України.