Вітаємо з 20-річчям Немішаївський НВК!

11 січня Немішаївський навчально-виховний комплекс відзначив 20-річчя своєї роботи.

За ці 20 років навчальний заклад пройшов шлях від загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 до статусу НВК, де загальноосвітній рівень з 2017 року тепер вдало поєднується з поглибленим вивченням біології та здійснюється профільне навчання за природничо-математичним напрямом (біолого-хімічний профіль).

Рівно 20 років тому в третій навчальній чверті школа відчинила свої двері для школярів селища та сусідніх населених пунктів.

Традиційно, школу вітали випускники, колишні працівники, селищна та районна адміністрація. На заході вшанували пам’ять працівників, які велику частину свого життя присвятили викладацькій діяльності, зокрема і роботі в школі: Вигівського Івана Павловича, першого директора школи, вчителя біології та хімії, Нероди Володимира Миколайовича, вчителя фізкультури, Шеметило Інесси Наумівни, вчительки алгебри та геометрії, Огородник Ганни Трохимівни, вчительки початкових класів.

Адміністрація школи висловлює щиру подяку усім, хто прийшов до школи разом розділити це свято, а також тим, хто працював над його створенням: автору сценарію Коршуновій Людмилі Петрівні, ведучим заходу – Желєзній Людмилі Іванівні та Максимовій Галині Павлівні, за технічне та світлове оформлення – Віктору Стембіцькому, керівнику гурту «Карамельки» Юлії Перець та її вихованцям, Адель Стембіцький та вихованцям її гуртка, Стонкус Тетяні Василівні за музичне та мультимедійне оформлення, учням, випусникам і всім, хто був причетний до цієї урочистої дати! 

One thought on “Вітаємо з 20-річчям Немішаївський НВК!

Comments are closed.