Вітаємо Миколу Бігуна з перемогою в Обласному конкурсі проектів!

Оприлюднено перелік переможців обласного щорічного конкурсу з визначення проектів у сфері молодіжної політики, розроблених інститутами громадянського суспільства, до виконання яких у 2018 році надається підтримка за рахунок бюджетних коштів.

В цьому переліку – наш односелець, активіст та голова громадської ради по спорту Микола Бігун з проектом “Зимовий чемпіонат з футзалу “Кубок Немішаєвого” сезон 2018″! Проект зайняв 9 місце з 15, яким буде надано фінансування.

В 2018 році на конкурс було подано 27 заявок, з них до захисту допущено 25 та 15 з них отримають фінансування.

Вітаємо Миколу з перемогою! Це його перший проект, поданий на зовнішнє фінансування! З нетерпінням чекаємо сезону 2018 зимового чемпіонату з футзалу!