Відвідування депутатами сесій селищної ради в 2015-2019 роках

Депутати Немішаївської селищної ради 7-го скликання за час своєї каденції з 2015 по 25.02.2019 відвідали 33 пленарних засідання сесії.

З 2017 року відвідуваність сесій, на жаль, не покращилася. Близько половини засідань селища відбулося з граничною кількістю присутніх депутатів, адже для того, щоб сесія відбулася, необхідна присутність 50% + 1 депутата. Є питання і з систематичними пропусками засідань профільних комісій. П’ять депутатів, що на 2 депутати більше, ніж за період 2015-2017, пропустили більше половини усіх засідань сесій, а профільних комісій – ще більше.

ТОП-5 станом на 25.02.19 виглядає наступним чином:

• 1 місце – 27 пропущених сесій з 33-х – Деняк Ігор Олександрович, округ вул. Чкалова, 40;
  • 2 місце – 21 пропущена сесія з 33-х – Пилипець Ганна Олександрівна, округ вул. Петроштравнева, вул. Лісова, вул. Ювілейна, вул. Чкалова (приватний сектор);
  • 3 місце – 20 пропущених сесій з 33-х – Ільницька Оксана Володимирівна, округ вул. Горького, 1;
  • 4 місце – 18 пропущених сесій з 33-х – Шевченко Андрій Миколайович, вул. Гагаріна;
  • 5 місце – 16  пропущених сесій з 33-х – Мехед Марина Анатоліївна, округ вул. Заводська, 44, 47-б, 47-в.

Загалом рейтинг відвідувань виглядає так (сортування за кількістю пропусків):

Знайти вашого депутата та перевірити, як він/вона працює, можна на сторінці з переліком діючих депутатів скликання.

Відповідно до пункту 3 статті 20 Закону України Про статус депутатів місцевих рад, депутат місцевої ради зобов’язаний бути присутнім на пленарних засіданнях ради, засіданнях постійної комісії та інших органів ради, до складу яких він входить.