Відкрито прийом проектів на конкурс «Бюджет участі селища Немішаєве»

Відповідно до розпорядження немішаївського селищного голови С.В. Замідри та затвердженого на сесії ради Положення про конкурс проектів «Бюджет участі селища Немішаєве» прийом конкурсних заявок оголошується відкритим!

План реалізації Конкурсу:

• прийом проектних заявок: 18 серпня – 11 вересня;
  • опрацювання заявок Конкурсною радою: 12-14 вересня;
  • оприлюднення проектів: 15 вересня;
  • голосування (офлайн та онлайн): 16-24 вересня;
  • підрахунок голосів: 25 вересня;
  • оприлюднення результатів: 26 вересня;
  • реалізація проектів: 27 вересня – 24 листопада;
  • звітування про виконані роботи: 25 листопада – 22 грудня.

Розробка проектів, що подаються на Конкурс, здійснюється жителями, ініціативними групами та організаціями селища. Кожна особа може бути керівником тільки одного проекту, при цьому її участь та допомога у інших ініціативах не обмежується.

Консультацію з приводу написання проекту можна отримати за електронною адресою gr.budget@gmail.com або особисто в селищній раді (вул. Садова, 3).

Конкурсна заявка має включати: проект заявки (паперовий та електронний варіант), підписні листи в підтримку ідеї (лист підтримки від мешканців з 25 підписами та, у разі необхідності, листи від партнерських організацій за підписом керівників). Готові варіанти проектів приймаються в селищній раді з 18 серпня по 11 вересня включно. Перед подачею заявки рекомендовано надіслати остаточний варіант для перевірки на gr.budget@gmail.com.

Обрання переможців відбудеться шляхом онлайн та офлайн голосування мешканців селища Немішаєве.

Максимальна сума, що надається з селищного бюджету: 30 000 грн. Гроші надаються шляхом безготівкового розрахунку з підрядниками, що будуть надавати товари та послуги. Процес організації підписання договору покладається на ініціативну групу чи керівника проекту.

Важливі документи:

Положення про конкурс проектів «Бюджет участі селища Немішаєве».

Шаблон проектної заявки для заповнення.

Реквізити селищної ради для укладення договорів.

Матеріали тренінгу з написання проектів.

One thought on “Відкрито прийом проектів на конкурс «Бюджет участі селища Немішаєве»