Відбувся тренінг з питань децентралізації

Тема об’єднання громад та децентралізації є чи не найгарячішою у Бородянському районі. Щоб тримати відповіді на запитання, які турбують громади району, було запрошено експерта Інституту Політичної Освіти Олександра Солонтая.

Протягом майже двох годин в приміщенні Немішаївського агротехнічного коледжу Олександр простими словами та на доступних прикладах розповідав про спроможні та неспроможні громади, основні причини їх неспроможності, про долю землі, що є на території населених пунктів, співпрацю між територіальними громадами, стратегічне планування в громаді, відміну попередніх рішень рад щодо об’єднання з тим чи іншим населеним пунктом та багато іншого.

В процесі тренінгу відбувалася онлайн трансляція заходу. Повний відеозапис зустрічі наразі також доступний:

Також можливо ознайомитись з презентацією, яка використовувалася протягом заходу, за посиланням.