Відбувся третій щорічний Фестиваль театру поза сценою Остен-Сакен

Літо в Немішаєвому знов проходить в театральному дусі. 06-08 липня вже втретє на руїнах графського маєтку Остен-Сакен відбувається Фестиваль театру поза сценою Osten-Saken off-stage festival.

Три дні поспіль митці з усієї України презентували свої вистави, обряди і майстер-класи просто неба, а також відзначали свято Івана Купала в автентичному стилі – стрибали через багаття, водили хороводи, плели вінки та пускали їх на воду – і все це за участі театру BEDLAM та їх вистави-обряду Сонцекрес.

На фестивалі були представлені вистави для дорослих та дітей, перформанси, майстер-класи, лекції, читка тексту, відеопоезія, а також кіноніч з показом авторських стрічок українських та білоруських режисерів.

Цього річ глядачів було ще більше, ніж попередні рази! І не тільки гостей, але й місцевих жителів. Було багато молоді та дітей.

Але традиційно незмінною була атмосфера заходу – дружня, домашня, камерна, але в той же час динамічна, розвиваюча. Тут не було театру заради театру. Глядачі вчилися не тільки по-новому споглядати та слухати, але й комунікувати.

Голі ребра напівзруйнованої, понівеченої будівлі знов ожили. І завдяки людському таланту, праці, натхненню з’явилася надія на відновлення цього надзвичайного місця, на те, що маєток стане справжньою туристичною родзинкою, новим культурним центром з древньою історією. Тим більше, що пам’ятку вдалося повернути у власність громади Немішаєвого.

Фото з заходу за посиланням.