Відбувся тренінг з проектної діяльності та менеджменту

14-15 липня в Немішаївській бібліотеці пройшов тренінг Проектний менеджмент та проектна діяльність. Цей тренінг став останнім, восьмим в рамках проекту “Енергія поколінь”.

Протягом двох днів учасники разом з тренерами Арсеном Келічавим та Вірою Усик обговорювали основні аспекти такої важливої теми як проектний менеджмент та проектна діяльність.

Учасники зрозуміли роль проектного підходу для розвитку громади, розібралися, що таке фандрайзинг в проектній діяльності, та ознайомилися з джерелами ресурсів для фінансування проектів та особливостями спілкування з донорами. Присутні проаналізували такі важливі аспекти, як формування команди проекту, аналіз зацікавлених сторін, побудова взаємовідносин з партнерами, складові успішного партнерства.

Основний акцент тренінгу був направлений на правила написання успішної проектної заявки. Усі учасники скоро зможуть випробувати свої вміння та навички на конкурсі мікро-проектів, а далі і на конкурсі Бюджету участі в своїх  громадах.

Слідкуйте за анонсом!

Тренінг проведено у рамках проекту «Енергія поколінь – співпраця молоді та людей старшого віку задля децентралізації» Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) для мешканців селищ Немішаєве, Микуличі, Клавдієво-Тарасове, Бабинці, Козинці Київської області.