Відбувся тренінг з проектного менеджменту

24-25 листопада в рамках проведення конкурсу “Бюджет участі 2018” відбувся комплексний тренінг з проектного менеджменту.

Тренінг передбачав теоретичну та практичну частину: в суботу детально розмовляли про волонтерство та громадянську активність в громадах з представниками Ukrainian Volunteer Service Анною Бондаренко, Анною Трофімчук та Іллею Полтавцем, обговорювали процес реалізації минулорічного конкурсу та реалізовані проекти, дивились презентації, визначали ідеї для написання майбутніх проектних заявок з представницею Агенції інноваційного сталого розвитку та ресурсоефективності Мариною Весельською та Володимиром Кушніренком, представником селищної ради.

В неділю учасники тренінгу вже детально працювали над формою проектної заявки, опрацьовували кожен пункт, обговорювали нюанси формулювань, визначали актуальність ідей для селища та шукали нові. Групи учасників працювали за трьома напрямками:

• соціальний: залучення до рухової активності;
  • освітній: збереження культурних пам’яток;
  • природоохоронний: збереження якості води.

Загалом захід відвідало понад 20 осіб: активісти селища, депутати, працівники селищної ради, представники сусідніх громад, студенти коледжу, члени Немішаївського молодіжного парламенту.

Дякуємо за організацію заходу ГО “Всеукраїнська ініціатива” та ГО “Кадри вирішують все”.