Відбувся форум «Енергоефективне партнерство громад Київщини»

11 квітня 2019 року на базі ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» проводився масштабний форум «Енергоефективне партнерство громад Київщини» за участі більше 200 представників районних державних адміністрацій, об’єднаних територіальних громад, міст обласного значення, ОСББ та ЖБК.

На форумі розглядалося багато актуальних питань, основні дискусійні панелі стосувалися енергоефективності для ОСББ, місцевих громад, бюджетної сфери та перспектив відновлювальної енергетики як шляху до економічного розвитку та енергонезалежності. Форум став головною комунікаційною платформою Київщини, на якій обговорювалися тенденції розвитку у сфері енергоефективності, демонструвалися сучасні досягнення енергетичного та будівельного секторів, презентації компаній виробників енергоефективного обладнання, матеріалів, технологій, інновацій у галузі.

Організаторами заходу виступили Київська обласна державна адміністрація у співучасті з ВП «Київський обласний експертний центр енергоефективності» ДП «Київоблбудінвест», ГО «Український центр енергоефективності».

Автор: Кищук О.І.

Фото: Мотілова В.В.