Відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та Дня Перемоги

8 та 9 травня в селищі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та урочистості до Дня Перемоги.

Починаючи з 2014 року до свята Перемоги додалася ще одна важлива дата – День пам’яті та примирення, що запропонована в 2004 році Генеральною Асамблеєю ООН, як данина пам’яті всіх жертв Другої світової війни.

В заходах прийняли участь усі верстви населення селища – діти, молодь, дорослі; творчі колективи, представники шкіл, учасники АТО, ветерани… З кожним роком усе більше людей долучається до підготовки та святкування цих визначних днів, що стає важливим консолідуючим фактором для громади.

Не зважаючи на погодні умови, гостей частували солдатською кашею, яку з любов’ю готували військовослужбовці військової частини А1937, показували бачення Перемоги найменшими нашими жителями – вихованцями дитячих садків, вчили власноруч виготовляти квітку маку зі стрічок, показували художній фільм “В бой идут одни старики”, а також дарували естетичну насолоду від виступів творчих колективів селища. Традиційно відбулося покладання квітів до пам’ятників та могил загиблим воїнам, а усім присутнім на святі ветеранам та учасникам АТО дітлахи вручили маки, як символ миру, на який ми усі так сподіваємося!

Присутні мали змогу почути авторські вірші та пісні, проникнутись спогадами та порадами, що були закладені в кожному рядку, в кожному слові, що звучали в ці дні.

Талановитим ведучим заходів були Наталія Поплавська та Анна Соломаха.

Авторські твори виконували:

• Світлана Вусатюк;
  • Ліна Огороднічук та Яна Кудря;
  • Денис Кочержук та Ірина Павленко;
  • Анна Власюк.

З художніми номерами виступали:

• дитячий фольклорний ансамбль “Калинонька”;
  • учні Немішаївської ЗОШ №1;
  • хор учнів Немішаївської ЗОШ №2;
  • танцювальна студія “Карамелька”;
  • народний чоловічий колектив “Чорнобривці”, народний аматорський колектив “Калинові дзвони” та тріо “Лілея”;
  • тріо “Розмарин”.

Немішаївська дитяча школа мистецтв оформила виставку художніх робіт під керівництвом Кузьменко О.В. та Кузьменка В.Ю., а Музей трудової та бойової слави Немішаївського агротехнічного коледжу люб’язно надав тематичні фотоальбоми та інші унікальні документи, що були зібрані в післявоєнні роки.

А для найменших учасників 9 травня стало ще і днем дебюту:

Мистецький центр “Етюд” вперше станцював “Український дівочий” на великій сцені та показав нові костюми.

Дякуємо Немішаївській селищній раді та особисто селищному голові Сергію Замідрі за підтримку талановитої молоді та віру в те, що усе неможливе завдяки наполегливій праці можна втілити в життя.

Батьки задоволені:

Дякуємо за підтримку місцевій владі і Мирославі Колосниченко за вашу працю, за наполегливість, завзятість та вміння долати перешкоди.

А ми, в свою чергу, щиро дякуємо та вклоняємося ветеранам, які своєю мужністю, силою та вмінням долати перешкоди, а часто навіть ціною власного життя, подарували нам мирне сонячне небо над головою.

Всім серцем сподіваємося, що невдовзі мир запанує на усій території України!

One thought on “Відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та Дня Перемоги