Відбулися урочистості з нагоди 117-ї річниці селища Немішаєве

08 жовтня 2017 року в приміщенні Немішаївського міського будинку культури пройшли урочистості до святкування 117-ї річниці селища. Свято для мешканців організували за співфінансування селищної ради та депутата Київської обласної ради, голови секретаріату партії УКРОП Дениса Борисенка.

З нагоди свята відбувся урочистий концерт за участю творчих колективів селища та запрошених гостей. Ведучими свята стали Анна Соломаха та Андрій Мазуренко. Теплими словами привітали мешканців Немішаївський селищний голова Сергій Замідра, депутат Київської обласної ради VII скликання Денис Борисенко, голова Ради ветеранів, почесний громадянин селища Немішаєве, заслужений ветеран України – Володимир Федотович Івашковський, доктор філософії в галузі управління, директор відокремленого підрозділу Національного університету біоресурсів та природокористування України «Немішаївський агротехнічний коледж» Альохін Володимир Ілліч, настоятель церкви Парафії Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Ярослав Чопань.

«Немішаєве – унікальне селище з унікальними мешканцями. Воно славиться своїм єдиним в Україні Інститутом картоплярства. Віднедавна і відомі руїни замку Остен-Сакен стали осередком культурного життя не лише немішаївської громади, але й творчих людей із усієї України. У селищі мешкають творчі люди, які своїми здобутками як на культурній ниві, так і у великому спорті роблять Немішаєве відомим не лише в області, але й у країні», – зазначив укропівець Денис Борисенко. – Від ефективного розвитку кожної громади залежить стабільність всієї держави. Селищні та сільські громади – основа нашої країни. Створення сприятливих умов для життя їхніх мешканців має стати одним із пріоритетних напрямів державної політики. Наше завдання – підтримувати місцеві громади в їхньому успішному та стабільному розвитку».
Денис Борисенко відзначив подяками від УКРОПу та цінними подарунками найкращих представників громади за внесок у розвиток селища. Так, подяки від УКРОПу отримали громадський активіст Михайло Примаченко та учитель географії Віталій Бурнос. Крім того, депутат-укропівець вручив подяку тренеру школи ушу «У-вей» Віталію Лисаку, учні якого беруть активну участь не тільки у селищних та обласних змаганнях, а й у міжнародних. Школі ж східних єдиноборств Денис Борисенко подарував професійну боксерську грушу.

Свої творчі здобутки глядачам дарували:

• народний хор “Калинові дзвони“, керівник Микола Куценко;
  • танцювальна студія “Карамелька“, хореографічна студія “АРТ-Драйв”, керівник Юлія Перець;
  • Яна Кудря;
  • мистецький центр “Етюд“, керівник Катерина Трепацька;
  • вокальна студія мистецького центру “Етюд“, керівник Олена Васянович;
  • танцювальна студія Energy Dance, керівник Володимир Кушніренко;
  • Арт студія “AS”, керівник Адель Стрембіцька;
  • учні Немішаївської дитячої школи мистецтв, керівник Світлана Вікторівна Вусатюк;
  • учні Немішаївської ЗОШ №1, керівник Тамара Михайлівна Білокриницька;
  • вокальний ансамбль “Зорецвіт“, керівник Олена Приходько;
  • Денис Кочержук та Ірина Павленко;
  • Анна Гайдукова та Вікторія Мельник;
  • Оркестр гарного настрою“;
  • ВІА” WARSZAWA“.

На найменших гостей свята чекали майстер-класи від центру розвитку та дозвілля “Життя прекрасне”, а також солодкий сюрприз – торт із символікою селища.

Родзинкою свята став виступ заслуженого артиста України Дмитра Андрійця. Дмитро Андрієць – молодий український співак, знаний в Україні та за її межами. Лауреат багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів та конкурсів. В його репертуарі понад 50 пісень, частину яких у надзвичайному живому виконанні мали змогу почути гості свята.

Більше фото та відео за посиланням: https://www.facebook.com/events/478690709196882/?active_tab=discussion