Відбулося обговорення проблеми навколо затвердження тарифів ТОВ “Євробуд”

30 березня 2017 року в приміщенні Немішаївської селищної ради відбулася зустріч та обговорення ситуації навколо затвердження нових тарифів ТОВ “Євробуд”. В зустрічі прийняли участь мешканці масиву “Світлиця”, депутат вулиці Гагаріна Шевченко А.М., працівники селищної ради та директор ЖКП “Немішаєве” Коваль Б.А. Представник ТОВ “Євробуд” не з’явився на зустрічі, не зважаючи на те, що компанія була проінформована про проведення обговорень.

Проблема затвердження тарифів тягнеться з січня 2017 року. Для затвердження тарифу (відповідно до Постанови №869 Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги п.102) підприємство має подати уповноваженим органам заяву і розрахунки тарифів на планований період за встановленими такими органами формами з відповідними розрахунками, підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися під час проведення таких розрахунків. ТОВ “Євробуд” не надав усього пакету документів, що не дає можливості виконкому Немішаївської селищної ради затвердити запропоновані тарифи.

До ТОВ “Євробуд” направлено офіційне звернення з повним переліком документів, необхідних для затвердження тарифу.

Існує і інший варіант вирішення питання, який було надано мешканцем масиву Піщансьмим О.В., а саме погодити запропоновані тарифи в тому вигляді, в якому вони надані. Після цього направити запит до Фінансової інспекції та прокуратури для перевірки діяльності підприємства.