Відбулося голосування в конкурсі проектів “Бюджет участі селища Немішаєве” – 2017

23 вересня в приміщенні Немішаївського міського будинку культури з 10:00 по 20:00 пройшло голосування мешканців селища за ідеї, які на їхню думку мають бути втілені в селищі.

Протягом визначеного часу 242 особи отримали листи голосування та віддали свій голос за проектні заявки, що попередньо надійшли до Конкурсної ради та були допущені її засіданням до етапу голосування.

Голосування було закрито о 20:00 та о 20:03 розпочався підрахунок голосів лічильною комісією у складі Хоменко О.К. , Зайцевої Н.Й. та Карповець-Лисенко О.П. та в присутності 13 спостерігачів.

На момент закінчення підрахунку голосів отримано такі результати:

• Соціалізація дітей з особливими потребами «Щасливе дитинство – кожній дитині» – 80 голосів;
  • Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітньому процесі в дошкільному навчальному закладі “Срібний дзвіночок” – 59 голосів;
  • Зимовий чемпіонат з футзалу “Кубок Немішаєва” – 85 голосів;
  • Мала академія господарювання для школярів – 67 голосів;
  • Свято для дітей з інвалідністю та для дітей, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини,  приурочене Дню Святого Миколая – 133 голоси;
  • Встановлення системи охоронної сигналізації в Немішаївському Навчально-виховному комплексі (колишня Немішаївська ЗОШ №2) – 86 голосів;
  • Створення місця відпочинку для мешканців масиву Біохімзавод через встановлення спортивного та дитячого ігрового майданчика – 116 голосів;
  • Якісна середня освіта через навчання у сучасних шкільних лабораторіях Немішаївської ЗОШ №1 – 85 голосів;
  • Створення безпечної рекреаційної зони на базі існуючого парку навпроти Немішаївського НВК (колишня Немішаївська ЗОШ №2) – 119 голосів;
  • Комплекс навчально-пізнавальних тренінгів для шкільної молоді селища на базі Немішаївського молодіжного парламента – 29 голосів;
  • Трансформація іміджу селища  через мистецтво: “Немішаївські мурали” – 36 голосів;
  • Перевидання книги історії селища та промоція туристичної привабливості через його історію – 77 голосів.

На реалізацію проектів громадської участі в 2017 році з селищного бюджету буде виділено 200 000 грн. Відповідно до бюджету проектів, які зайняли перші місця, ці кошти будуть розподілені на 6 проектних заявок.

Вітаємо переможців:

1. 133 голоси – Свято для дітей з інвалідністю та для дітей, сім’ї яких потрапили в складні життєві обставини,  приурочене Дню Святого Миколая.
  2. 119 голосів – Створення безпечної рекреаційної зони на базі існуючого парку навпроти Немішаївського НВК (колишня Немішаївська ЗОШ №2).
  3. 116 голосів – Створення місця відпочинку для мешканців масиву Біохімзавод через встановлення спортивного та дитячого ігрового майданчика.
  4. 86 голосів – Встановлення системи охоронної сигналізації в Немішаївському Навчально-виховному комплексі.
  5. 85 голосів – Зимовий чемпіонат з футзалу “Кубок Немішаєва”.
  6. 85 голосів – Якісна середня освіта через навчання у сучасних шкільних лабораторіях Немішаївської ЗОШ №1.

Загальна сума коштів, що буде витрачена на реалізацію проектів-переможців складає 170 275 грн.

Засідання Конкурсної ради з питань підбиття підсумків голосування відбудеться 25-26 вересня 2017 року. Протокол засідання комісії буде передано на розгляд найближчого засідання сесії селищної ради.